Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöröltem a snapchat...

Ha letöröltem a snapchat fiókom és törölték 30 nap után véglegesen, akkor tudok regisztrálni később majd ugyanazzal a felhasználónévvel és emaillel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sok ismerősöm volt akik zaklattak a hülyeségükkel és úgy gondoltam könnyebb lesz ha letörlöm és majd később újra regisztrálok. Ezért deaktiváltam, rá 30 napra, ami a mai törlödött a fiókom. És ugye mikor regisztrálsz snapre, akkor ha foglalt egy felhasználónév írja is hogy "username is (already) taken". Na én meg próbáltam az előző fiókom felhasználó mevével, az "username is recently unavailable", magyarul hogy jelenleg még nem érhető el ez a név. Nem tudjátok, hogy ez kb.hány nap alatt áll helyre és tudok regisztrálni a korábbi nevemmel? Köszi a segítségeteket előre!:D

2020. jan. 22. 22:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem találtam megfelelő kategóriát ennek a kérdésnek, bocsi!:)
2020. jan. 22. 22:57
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

"if an account is deleted or permanently locked, then that username will no longer be available 😔"

Eszerint nem lesz többé az a név elérhető.

2020. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!