Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom veglegesen?

Tytrack kérdése:

Elromlott a telefonom veglegesen?

Figyelt kérdés

furdes kozben mindig nalam van, ha valaki hivna, peldaul rokonaim, vagy zenet szoktam kozben hallgatni. viszont most beleesett a vizbe a telefon. bepanikoltam, mpn belul ki is kaptam, es attorolgettem. utana irtam baratnomnek, hogy mit tudnek csinalni, de nem irt semmit.

most nem erzekeli, ha hozzaerek, es azt olvastam, ha rizsbe rakom, az beszivja a vizet. a sim kartyat meg az sdt is mar kivettem, mielott nagyobb baja lenne.

ha most rizsbe rakom, jobb lesz, vagy mar csak akkor jo, ha szervizbe visszuk?

surgos lenne, nagyon koszonom ha valaki valaszol



ui.

anyaeknak nem szoltam rola, felek hogy kikapnek.



2020. jan. 24. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akkut kellene kivenni, ha tudnád, illetve mihamarabb szakemberhez fordulni, aki szétszedi, ellenőrzi, kiszárítja, mielőtt még korrodálna.
2020. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát sajna ha a rizs nem segít, meg esetleg papírtörlő akkor csak a szerviz tudja megoldani... vagy nem. Az a gond, hogy ha ki is takarítják és működni fog akkor is pár hónap múlva tönkre fog menni valszeg, mert elkezdi ilyenkor megenni a víz a fém alkatrészeket.


én azt mondom tedd olyan helyre ahol anyud véletlenül bele tudja lökni vízbe és akkor ráfoghatod, hogy ő volt a hibás!

2020. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!