Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előugró ablakok megszüntetése?

Előugró ablakok megszüntetése?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy a telefonomon (Huawei PSmart 2019) mindig felugranak kéretlen oldalak, amiket meg szeretnék szüntetni.

Mint például, nem netezek, hanem olvasok a telefonomon egy könyvet, vagy a zenéim közt keresgélek, belép az internetbe és rögtön hirdetést dob be.

Nem tudom a telefonom, hogy állítsam ezt le, ebben kérnék segítséget.


Köszönöm



2020. jan. 25. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a telefon hibája, hanem olyan "ingyenes" programokat hazsnálsz például dokumentumok olvasására, amelyben így, ezen a módon fizetsz a használatáért.

Próbálj nyílt forrású (opensource, vagy más néven közösség által fejlesztett) olvasóprogramot, programokat használni, vagy vásárolj meg egy teljes verziót, és akkor nem lesznek reklámok.


A reklámozásért a szoftver készítője pénzt kap (különben mi másért írná a programot és töltené ezzel az idejét ha egy fillérje se lesz belőle), mivel a hirdetési lehetőséget adja el a leendő hirdetőnek a programjában, ezért lesz számodra ingyenes a használata.

2020. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A reklámokat alapvetően egy-egy app dobja fel. Esélyes, hogy a böngésző az, nézd meg a beállításaiban a webhely engedélyeket. Ha a reklámot az értesítősávban látod, nyomj hosszan az értesítésre és az android megmutatja, melyik app küldte.
2020. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nem akarlak ijesztgetni, de nekem is volt már ilyen esetem.

Elvittem szervízbe, elmondtam a problémát, és mielőtt elővettem volna a telót, egyből rávágták, hogy vírus, nem lehet megjavítani. Kuka.


Esetleg megpróbálkozhatsz vírusirtó letöltésével, ha szerencséd van, ritkábban fog kéretlen oldalakat dobálni.

Ha nem hiszed, hogy ez van, menj el te is szervízbe, ugyanezt fogod tapasztalni.

2020. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abban a szervízben vagy idióták voltak vagy valamivel át akartak verni.
2020. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!