Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményed az Unihertz...

Mi a véleményed az Unihertz Atom telefonról?

Figyelt kérdés
Ajánlod, nem ajánlod, miért?

#Unihertz
2020. jan. 25. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Attól, mert kicsi ugyanúgy szr, mint a többi kínai telefonok: Pl doogee, ulefone, cubot...(a Huaweit is nagyon szívesen betenném a felsorolásba, de nem szabad, mert itt gyk-n egyből le leszek pontozva, mert szerintük a Huawei egy "szent").
2020. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom volt e kínai telefonod... Most vernee M5 telefonom van de csak azért kell lecserélnem, mert betört a kijelzoje, az előző is vernee M5 volt, azt is törés miatt cseréltem le, előtte volt 2 db vernee thor, szintén törés miatt cseréltem őket le, páromnak van egy xiaomi redmi 7 és egy vernee mix 2 mindkét telefonnal megy vagyunk elégedve... Most ezen a telefonon gondolkozom, vagy az allcall mix 2-n... Az olcsóbb kategóriás kB 25e +vám de inkább törjek el egy ilyen olcsóbbat mint egy márkás drágábbat... Ezek a nagy tepsi telefonok valahogy mindig kiesnek a kezemből...
2020. jan. 25. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a megoldás egy tok és egy kijelzővédő üveg lesz.
2020. jan. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1-es, a méretnek semmi köze ahhoz, hogy sz@r vagy nem (vannak akik a kicsi telefonokat szeretik, de ez szubjektív dolog), és a Huawei nem szent, csupán nagyon megbízható márka (nekem 4 évig jó volt!), de úgy látszik, hogy ami "KÍNAI", az Neked mind egy kalap alá megy, pedig valójában közel sem! Miért olyan nehéz elhinni, hogy ma már a kínaiak is tudnak minőségi dolgokat csinálni?! Tapasztalat nélkül ne szóld le!

Kérdező, amúgy noname márkát tényleg nem ajánlott venni az ismeretlen minőség és hiányzó szervizháttér miatt! Meg aztán nem tudom, láttad-e a méreteit, de szerintem ez egyszerűen használhatatlanul kicsi, szó szerint elfér a tenyeredben is! Ha ügyetlen vagy, és könnyen elejted, akkor valóban egy tok és üvegfólia a megoldás, azokat filléres dolog cserélni, és legalább mégis van egy normális telefonod! Vagy ha esetleg kijön a pénzedből, akkor vehetnél egy strapatelefont is, na az tuti biztos! Mennyi pénzed van rá?

2020. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pénzben mindegy... nem keresek rosszul, de azért nagyon drága telefont nem szeretnék, max 85e ftért, úgy hogy már megvan a 3. tipus is ami szóba jöhet az unihertz atom és allcall mix 2-n kívül, az ulefone armor 2... de árban pont 2x annyi, mint az allcall, viszont az meg nagyon nagy... pont akkora mint a xiaomi redmi s2, az a feleségemé és az is túl nagy...
2020. jan. 27. 07:51
 6/8 A kérdező kommentje:
bár ez az ulefone sem kicsi... 15.9 x 7.83 x 1.45 még nagyobb :(
2020. jan. 27. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:

#4-essel egyet értek. Attól hogy valami kínai, nem szr.

Ha valami igazi egyedi kínai márka, az sok esetben nagyon is jó szokott lenni. Az a baj, hogy sok az olyan kínai cég, akik abból élnek, hogy hogy mindent másolnak, persze pont a hasonlóság miatt sokan ezt veszik is. Ezek a klón márkák szoktak nagyon rosszak lenni.

2023. aug. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez már vagy 3 éve feltett kérdés. Akkor volt ilyen telóm jópofa volt fél évig használtam alirol vettem és fél év után többért adtam el mint amennyiért vettem. Nem volt rossz teló és rossz deal sem, ki akartam próbálni.
2023. szept. 1. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!