Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszútávra 4gb ram elég egy...

Hosszútávra 4gb ram elég egy mai telefonba?

Figyelt kérdés
3 évig használok egy telót általában, vagy ha nem lassul, akkor kicsit tovább is. Egy 4 gb ramos teló kibírna 3 évet? Androidos egyébként. Vagy inkább 6 gb?

2020. jan. 26. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem elég, de lehet hogy csak épphogy. Az én telefonomban 3 van, bőven meg vagyok vele. Attől is függ mire használod. Viszont nem vagyok telefonguru, hozzártőbbek legyenek szívesek kijavítani. Ez csak az én tapasztalatom.
2020. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Ha csak netezel rajta, meg legfeljebb zenehallgatás, filmnézés, de játék nem, vagy semmi nagyobb igénybevétel, akkor elég lehet, bár nem tudom biztosan! Huawei-ken például van a menüben gyári tisztítóalkalmazás (Telefon kezelő), ami sokat segízhet! Persze kérdés, hogy mennyi pénzed van rá, mert ha abból esetleg már kijön egy nem noname márkás telefon 6 GB rammal, akkor természetesen célszerűbb olyat venni hosszútávra!
2020. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Semmi összefüggés nincs a RAM mérete és a strapabíróság között.


Nekem pl. 2,5 éves xiaomi telóm van, 3 giga rammal és tökéletesen működik. Nem akadozik, elég gyorsan betölt mindent.

Erőforrásigényes játékokat nem játszok vele és nem futtatok vele 20-30 alkalmazást egyszerre.

Viszont az usb csatlakozó már döglődik és az akku sem a régi már.

2020. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nincs köztük összefüggés, de ki beszélt itt a strapabíróságról?! :/
2020. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
nekem elėg lenne .4 ėves telefonomba 2 gb ės netezek,jåtszok is vele ,meg fotozok.
2020. jan. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Trevor. ***** válasza:
83%
Ha nem szempont a multitasking, akkor elég. Enyémben 3gb van és minden fut rajta, max nem tudok újratöltés nélkül váltani az appok között. 100K alatt már van 6GB ramos, nem noname telefon.
2020. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Mennyiért vennéd inkább hadd ajánljunk neked telefont. Egyébként az a biztosabb, ha min. 6GB RAM-mal veszel telefont, ezzel garantáltan sokáig is fogod tudni használni. Ha csúcstelefon, akkor már 8GB a minimum.
2020. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
100 ezer körül gondoltam, mert ennyiért már vannak 6 gb rammal, csak azért kérdeztem, mert ha elegendő a 4 gb is, akkor inkább 60-70 ezer környékén veszem. Bár 3 éves használatra lehet inkább nem sajnálom azt a plusz 30 ezret egy erősebbre.
2020. jan. 27. 18:13
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
60k ft-ért vettem 8GB ramos oneplus 5T-t makulátlan állapotban, érdemes használt piacon is nézelődni.
2020. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 100 ezer Ft a felső határ, akkor hülyeség csak 4 GB rammal venni telefont, mert ennyiért már bőven akadnak 6 GB rammal is típusok, amik ráadásul újak, és nem noname márkák:

Samsung Galaxy A70

Samsung Galaxy A50s

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Mi 9 Lite

Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9 SE

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Huawei P Smart Pro

Honor 20

Nokia 7.2

Asus Zenfone Max Pro M2

Lenovo K10 Note


Illetve 8 GB rammal is akad újonann 100 alatt:

Xiaomi Mi 8 Pro

Xiaomi Mi Mix 2 SE

2020. jan. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!