Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 mikrofon probléma?

Iphone 7 mikrofon probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is van egy elfekvő iphone 7-em amit nem akarok szervízbe vinni, mert szeretek szerelni, illetve megvenni alkatrészeket és csinálgatni. Nem szükségállapot a telefon, ha az lenne elvinném szervízbe.


A problémám vele az hogy mikor bekapcsolom a telefon a wifi nem kapcsolható be, ki van szürkülve. Aztán kb 10 perc után jó lesz és onnantól jó amíg megint újra nem indítom. Elég zavaró. A másik pedig a mikrofonom. Mikor hogyan működik..Van hogy jó van hogy nem. Szerintetek a hardveres résszel lehet probléma?



2020. jan. 27. 07:45
 1/4 anonim válasza:

Szia

Nekem is iphone 7-em van 2éve vásároltam...

Kb fél éve kezdődött nálam is a mikrofon probléma...

Több ismerősöm van, akiknél ugyan ez a gond van a 7-es szériánál...

Gondolkodtam elküldöm szervizbe, de ki akar 3-4hétig telefon nélkül maradni, míg vissza küldik...

Így inkább headsetet használok telefonáláskor...

Nálam azon kívül minden rendben működik...

2020. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a wifit szerintem szoftveres bolondéria okozza


a beállításokban a hálózati beállításokat állítsd vissza

ha ez nem segít, akkor az egész ios telepítsd újra.

2020. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

iTunessel újraraktam az egészet és nem segített. Inkább a mikrofon ami nagyobb probléma nekem.

Köszönöm!

2020. jan. 27. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ki van szürkülve, és nem akarod szervizbe vinni akkor wifi ic csere, de ehhez szükség lesz a nand chip levételére is, és egymáshoz programozásához. MIndkettő ragasztott alkatrész az alaplapon, tehát sok sok éves alaplapi javításban való gyakorlat szükséges hozzá. Kezdődő mikrofon probléma meg Audio IC hiba ami jellemző a 7-es szériánál, ennél az audio ic csere/reball + c12-es láb átkötése a nyákon az IC alatt.
2020. febr. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!