Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20 Lite vagy...

Huawei Mate 20 Lite vagy Samsung Galaxy A40?

Figyelt kérdés

2020. jan. 28. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mate 20 Lite szerintem.. de abból is a 6GB RAM-os változat
2020. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a Huawei! Samsung A50-em van most, de előtte egy Huawei P9-em volt, és hatalmas visszalépésnek érzem, meg tele van hibákkal.
2020. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
100%

#2 Felsőkategóriás telefonról váltottál középkategóriásra, mit vártál?


Személyes vélemény, de Samsungból csak az S és Note széria éri meg.

2020. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 ! Azért a kettő közt van kb 3 év, és a technika fejlődése alapján legalább megközelítőleg kellene annyit tudnia mint a réginek!

Meg az, hogy a mai szinten ez középkategóriás, attól még nem ok arra, hogy ha netezek és közben jön egy viber üzenetem, akkor 2-3 másodperc, mire vált alkalmazást, vagy, hogy sokszor életlen a kép amit csinál, mert nem tud normálisan fókuszálni, az újjlenyomatolvasójára is sokan panaszkodnak, vagy ha benne van a két SIM, akkor sok esetben ki sem csörgött mikor hívtak.

2020. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!