Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van 2 iphone-on és az...

Ha van 2 iphone-on és az egyiket csak fényképezésre fogom használni, akkor az elkészített képek mindig megjelennek majd a másik telefon albumjaiban is?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert természetesen csak 1 icloud-om van.

Igazabol van egy 3 eves SE készülékem, es kaptam egy új 7-est. De előbbi 64GB, utóbbi viszont csak 32GB. Arra lennék kiváncsi hogy pl használhatom-e az SE-t fényképezésre, anélkül hogy azok folyton szinkronizálódjanak a másik készülékemre?



2020. jan. 28. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet 2 készüléket egy iclouddal használni (én is most két iPhoneon vagyok bejelentkezve)


És igen, le lehet tiltani a szinkronizálást.


- vagy azt csinálod, hogy veszel nagyobb icloud tárhelyet és mindkét telefon képeit az icloud fotók-ba mented. - ennek ugyen lesz havidíja...

- vagy beállítod, hogy a fotóstream-be töltsék fel a telefonok a képeket, ekkor kisebb méretű képeket töltenek fel és csak az utolsó 1000 képet. Ez alig használ tárhelyt a telefonon és az icloud tárhelyen is (én elvagyok 4 apple eszközzel az 5 gigás alap tárhellyel)

- vagy az letiltod a képek szinkronizálását teljesen.

Bellítások - legfelül az AppleID-dra katt - iCloud - Fotók - ezen belül találod a fentebb említett beállításokat. Ha kikapcsolod mindet nem fog töltődni semmi sehova.

2020. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!