Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kapni valamit képernyőre...

Lehet kapni valamit képernyőre, kiég a szemem a fényétől?

Figyelt kérdés
Már levettem a fényerőt és így se bírom! Galaxy a70

2020. jan. 30. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy várni kell pár napig, míg elmúlik az enyhe fokú kötőhártya-gyulladás, amit kaptál.

Sajnos ez ilyen, tartósabb irritáció után nehezebb is múlik.

Erről szokott eszembe jutni, vagy másfél-két éve lehetett, amikor előadtam ezen az oldalon, hogy az én szemem is érzékeny erős kijelzőkre, illetve mesterséges fények egyes típusaira, ezért leszabályozva szoktam használni.

Egész troll horda rontott rám, hogy mekkora buta vagyok, csak beképzelem magamnak, pszichés alapon. Csak néztem, hogy normálisak ezek? Magam részéről alaposan kitapasztaltam, többszörösen teszteltem, évek alatt rájöttem dolgokra, erre teljesen hülyének néznek, olyan birkák, akik azt sem tudják, miről beszélnek.

2020. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis nehezebben múlik.
2020. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi a .....?!😱😱😱🤪🤪
2020. jan. 30. 19:12
 4/5 Fejér György válasza:

Ajánlom minden érzékeny szeműnek a figyelmébe:

[link]

- szemromlás

- vibráló fényforrások

- monitorok

részeket.

2022. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fejér György válasza:

Én is megoldásokat kutatok ezügyben. Nekem 40 évvel ezelőtt vált szuperérzékennyé a szemem, a munkahelyi fénycsőtől. A trolloknak azt tudom mondani, hogy azelőtt én sem tudtam, hogy ez a probléma létezik, de aztán keményen szembesülnöm kellett vele... Ezt az érzékenységet nálam a fényforrás(ok) vibrálása okozta és okozza, beleértve a monitorokat és a mobil-kijelzőket is.

Monitorokban létezik flicker-save-, meg flicker-free technológia, mobiloknál és monitoroknál a 90-, és a 120 Hz képismétlési frekvencia, meg a kékfényszűrő programok. Egyéb megoldás a mesterséges világítás(ok) otthoni-, (vagy munkahely) lecserélése kevésbé vibrálóra, projektor használata számítógépnél, és egyáltalán, hogy minél kevesebb időt töltsön az ember vibrációval terhelt környezetben (áruházakban napszemüveg, simli, stb.) Nálam bevált még a szemtorna...

Ha valakit érdekel részletesen, privátba írjon, mert nem biztos hogy mostanság visszajövök ide...

A tudatos és kitartó kutatást tudom javasolni minden érzékeny szeműnek...

2022. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!