Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani telefont?

Tudnátok ajánlani telefont?

Figyelt kérdés

Egy 4 éves s7 edget használok,nincs vele baj csak már lecserélném.

Sajnos a keret nem nőt igy max 50 ig tudnák vennni, tudnátok ajánlani ilyen árba használtan vagy újonan ami mondjuk tudásba is több nem csak abba hogy most jött ki.


Válaszotokat köszönöm előre is!


2020. febr. 1. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

"nincs vele baj"

Akkor én nem cserélném le! 50ért nemigen kapsz jobban s7 edgenél.

2020. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is, csak valami újdonságot akartam de hát az 100k fölött lehetne csak.
2020. febr. 1. 09:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sima S7 van, az üzemidőn kívül sok gond nincs vele. 50-ért nem kapsz olyat, ami teljesítményben megközelíti. Én ha váltok, akkor ismét valami felső kategóriásat veszek, ami jó 3-4 évig.
2020. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem Samsung S5-öm van. Anno amikor vettem (kb. 3-4 éve) akkor 80.000 volt. Azóta már bőven lent van az ára. Keress a jófogáson, vaterán stb. Megéri.

Remélem segítettem!

2020. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nxs ***** válasza:

Nézz szét a xiaomi telefonok között ott biztos találsz ennyiért egész jó telefonokat.

Én xiaomi redmi note 7-et vettem újonnan

60 000 forintotért nyáron . Eddig semmi bajom nincs vele tökéletesen müködik .

Szóval csak ajánlani tudom .

2020. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Teljes mértékbe minden válasz segit köszönöm!

Nézelődöm használt téren, de sajnos egyikse szeret után vétel küldeni ugy hogy amig közelembe nem lesz addig kilőve.

2020. febr. 1. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:
50 ér nem fogsz semmi értelmeset találni
2020. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem Samsung S5-öm van. Anno amikor vettem (kb. 3-4 éve) akkor 80.000 volt. Azóta már bőven lent van az ára. Keress a jófogáson, vaterán stb. Megéri.

Remélem segítettem!

2020. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen keresgélek ilyen helyeken,nézzem nap mint nap!


Most egy iphone 7-et nézegettek mert arra még jön több frissítés és talán tovább huzná.

De nem tudom

2020. febr. 3. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!