Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gyenge a térerő a...

Miért gyenge a térerő a telefonomon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja vettem eMAG-on egy Samsung Galaxy A30s típusú telefont. Tegnapig minden rendben volt, de mostmár nagyon gyenge a térerő (régi telefonomba visszaraktam a SIM-et, azon full térerő volt). Mostmár mindenhol max 1 csík 4G van, és sokszor ledob 2G-re (EDGE), viszont ott is max 2 csík (mikor megnéztem a beállitásoknál -97 dBm volt). Beltéren meg egyáltalán nincs térerő, csak ha az ablakhoz megyek, akkor is sokszor torzítva hallom a másik felet, mivel "gyenge a térerő". Próbáltam factory resetet de nem segitett. Mi az oka hogy egyik pillanatról a másikra "elgyengül a térerő"?

2020. febr. 1. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem raktad be valami komoly tokba?


Milyen szolgáltató?

Mert a Diginek sz*r a lefedettsége.


Esetleg ha még van garancia vidd vissza,vagy szervíz

2020. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szilikon tokot használok, ez nem lehet gond.

Vodafoneos vagyok, a lefedettséggel nem lehet gond, mivel régi telefonon full 4G térerő volt.


Tudom hogy van rá garancia, de elég sok idő amíg megjavitják. Szerintem szerviz lesz...

Bár nem igazán értem hogy mi lehet vele a gond, mert nem is ejtettem le, tehát az antennája nem mehetett tönkre.

2020. febr. 1. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld repülőgép üzemmódra tenni majd ki
2020. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt is próbáltam, de már nyomtam egy factory resetet is (gyári visszaállitás, de semmi).

Gondoltam talán segit ha manuálisan kiválasztom a hálózatot, de semmi...

2020. febr. 1. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ejtetted le,koccant valaminek erősebben,szerintem "térerő-panel hiba"
2020. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!