Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon függő vagyok, ami a...

Marci65 kérdése:

Telefon függő vagyok, ami a tanulást hátráltatja. Hogyan szokjak le?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyádat, hogy este kapcsolja ki a wifit és ne engedje magaddal vinni a telefont a suliba.
2020. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van akivel egyutt laksz? Azt kerd meg, hogy minden nap pl amikor hazaer este 8-ig dugja el a teleonod es semmikepp ne adja vissza. Vagy te zard be valahova jo alaposan olyna helyre ahol a leultel tanulni akkor sok energiadba keruljon pl felkelni atmenni a masik azobaba felemelni az agynemutartot es kivenni egy panceldobozbol😂.

Ha koleszos vagy menj at masik szobaba vagy tanuloszobaba tanulni de elotte a teleofnod hagyd kikapcsolva a szobadban. Igy nem vonzo visszamenni erte.

2020. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen módszer erre, ha butatelefonod van, amin nincsen net.
2020. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tanulj a telefonon! tanulj a telefonnal! ha már nyomkodod állandóan akkor vond be a tanulásba.

rengeteg tanyag van telóra, vagy csak simán pdf-ben felrakod rá.

rj appokat, foglalkozz telefonos dologokkal ahardverrel vagy a szofterrel ami érdekel.

2020. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Amíg netes telefonod van, nem szoksz le. Ha butatelefont használsz, aztán egy idő múlva megint netes telefonod lesz, kezdődik elölről. Amikor majd el kéne menned dolgozni, nem fogsz tudni megélni, mert nem bírod ki, hogy 8-9 óra hosszat nem netezhetsz.
2020. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Osztom - telefon segítségével tanulj inkább! Ma már rengeteg lehetőség van adva! Sok sikert kívánok!
2020. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idősebb vagyok mint te.Én beiratkoztam egy könyvtárba.
2020. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem határozd el azt, hogy nem mobilozol, és nem engedsz a "csábításnak".

Én például a facebookról szoktam le úgy, hogy észrevettem, hogy egyre többet használom, és azt mondtam magamnak, hogy mostantól ki sem nyitom az appot, és láss csodát: sikerült.

Már egy idő után nem is "kívánod", hogy nyomkodd a készüléket.

Vedd ezt az egészet egy kihívásnak, és bizonyítsd be, hogy nem fog ki rajtad egy telefon!

Sok sikert! ;)

2020. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!