Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lép be a messenger!...

Nem lép be a messenger! Segítség!?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! A problémám: Egyik nap jelszót változtattam a facebookomon egy számítogépen. A biztonság kedvéért minden egyéb eszközből kijelentkeztem(ezt a gépen csináltam), majd megpróbáltam a telefonomon belépni a messengerbe, mert ugye összevan kötve a facebook account-ommal(Huawei Ascend G300).Kiírja, hogy bejelentkezik, mint (itt a nevem). Rákattintok, hogy igen, majd kiírja, hogy bejelentkezés, tölt és azután kiírja, hogy kijelentkezés és kilép. Hogyan oldhatnám ezt meg? Már próbáltam adatokat törölni és, gyári visszaállítást.

2020. febr. 2. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyárilag visszaállitott telon a gépen lévő böngészőt használva (rátöltve) belépnék az uj jelszós Facebookra. Ekkor ugye a Facebook weblapja ugy jön elő, mint a gépen. Majd meggyőződnék arról, hogy telon a weblapon keresztül a Facebook Messenger elérhető-e? Ha igen (szinte biztosan elérhető lesz), ugyanezen böngészővel a Google Play áruházból letölteném a Messenger appját és bejelentkeznék az uj jelszóval. Tuti, hogy bejön. A továbbiakban tetszés szerint használhatod a Facebookot: vagy az appon keresztül vagy weblaposan.
2020. febr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg újabb jelszó változtatás, ezúttal telefonon? Vagy e-mail-ben megerősíteni a változtatásokat.
2020. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Üdvözletem! Megpróbáltam a jelszócserét, nem vált be. Az alapértelmezett böngésző nem nyílik meg, illetve amit le akartam tölteni az pedig nem kompatibilis, szóval ez sem jött össze. Viszont egy érdekes dologra lettem figyelmes, megpróbáltam kétfaktoros hitelesítéssel belépni és a telefon azt írja ki az sms-ben elküldött kódra(többszöri próbálkozások során mindegyikre), hogy a „kód nem érvényes”.
2020. febr. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!