Zeneletöltő app?

Figyelt kérdés
IOS-re tudtok mondani olyan ingyenes appot, ami tényleg működik? Tehát le tudom tölteni a zenét és offline hallgatni. Eddig a Bravo-t használtam, de befuccsolt és már appstore-ban sem találom. Csóró diákként nem akarok spotify és társaiért fizetni.
2020. febr. 4. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Letöltöd a zenét PC-n, csatlakoztatod a telód és felmásolod rá iTunes-on keresztül.

[link]

Aztán elindítod az Apple Music appot (Zene néven találod meg) és már játszhatod is le a zenéidet.

2020. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

...de egyébként:

[link]

2020. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Morzsi007 ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy csóró diákként nincs 1500Ft-od havonta valamelyik streaming szolgáltatásra, otthon wifin letöltöd a zenét és nem fog generálni adatmennyiséget. A leggyorsabb és legegyszerűbb módja a zenehallgatásnak a Te esetedben.
2020. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy töltsd le gépen amit szeretnél.

a gyári zene appban le tudod játszani gond nélkül

vagy a VOX-ot ajánlom még ez visz minden formátumot, veszteségmenteseket is.


Az ilyen ingyenes letöltős alkalmazások jönnek-mennek, egyiket megszűntetik, jön helyette másik tele reklámmal, vagy mködik vagy nem. én már nem szórakozom velük.

az a szerencse, hogy az iPhone rendszerével nem tudnak kibabrálni különben minden zeneletöltés után lehetne az egész telefon újratelepíteni.

2020. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta tudomásomra jutott, hogy a spotifynál van hallgatói kedvezmény (700ft havonta) és így az a legoptimálisabb lehetőség.
2020. febr. 4. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
A második link a Youtube Music diákkedvezményes cucca.
2020. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Yt Music.. :D

Mondjuk viccnek nem volt rossz.

2020. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
Úgy tudom Apple Music is diákoknak 700Ft.
2020. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: miért is? Azon kívül, hogy ugyanúgy van rajta vagy 30-40 millió zeneszám, mint a konkurens zene streaming szolgáltatóknál, elérheted azon keresztül a youtube lejátszási listáidat és úgy is hallgathatod őket, hogy kikapcsolod a videó kép lejátszását és csak a zene megy (megtakarítva ezzel némi adatforgalmat)
2020. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!