Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Huawei P20-at venni?

Megéri még Huawei P20-at venni?

Figyelt kérdés

Telekomnál listaáron 98 ezer, amin csodálkoztam, mert gsm boltokban is drágább, de ennyiért megérné. Hosszútávon jó telefon még? 2-3 évig kb.

Kell attól félni, hogy a Google “kihúzza alóla a talajt”?



2020. febr. 9. 08:23
 1/4 anonim válasza:
Én mondjuk 1,5 éve vettem a sajátomat a Media Marktban függetlenül, ez is P20. Bátran merem ajánlani, teljesen használható bár azért csodálkozom, hogy még mindig ennyit elkérnek érte, mert én is 100 ezret fizettem ki akkoriban. Ezzel biztos nem lesz probléma, rajta van minden google program, csak a következő generáció lesz ahol már saját operációs rendszer működik majd.
2020. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, 89 ezer, nem 98. MediaMarktba 130 ezer körül van, ezért is furcsa, gondolom kifutó termék.

Egyébként a listaáras termék igaz SIM kártya nélkül jön, és nincs semmi további kötelezettségem vele (hűség, havidíj stb.)?

2020. febr. 9. 09:05
 3/4 anonim válasza:
Ha szolgáltatónál veszed, akkor az be van kódolva, ha előfizetsz akkor lesz 1 év hűségidő a szerződésre.
2020. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Listaáron előfizetés nélkül is megveheted, vagy akár Domino kártyás csomagban is.


Vásárlás után semmi egyéb kötelezettséged nincs.

2020. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!