Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphonet vegyem meg ami...

Melyik iphonet vegyem meg ami nem óriási?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kizárólag csak is iphonet szeretnék venni, mert az androiddal végeztem. Sok bajom volt velük, volt már Huawei, Alcatel, Samsung, Navon és egyedül eddig az Iphone-nal nem volt semmi bajom. Melyik Iphonet vegyem meg szerintetek ami lehetőleg nem kerül sokba, nem túl nagy a mérete és csinos a designe-ja. Nem divatból venném meg mielőtt bárki letámadna, hanem ahogy írtam cserben hagyott az Android, bármilyen érveket is mondanátok mellette nem fog meghatni, így marad nálam az Iphone. Jelenleg Iphone 5s-em van de kiuntam a designe-ját valahogy már nem tetszik és nagyobb tárhelyű is kéne. Mondanátok pár ötletet? :) 22l.

2020. febr. 9. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
IPhone 7 most is jó még, és nem drága.
2020. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hmm...

Az iPhone bizony igen sokba fog fájni, bármennyire is nem szeretnél rá sokat költeni, "ha neked már pedig csak iPhone jöhet szóba" akkor ennyit erről...

Tehát nem óriási? Mi számít neked óriásinak? iPhone-t nem fogsz 5-5,5 inch alatt találni, legalábbis mai darabot nem. Esetleg az XR-t tudom javasolni ami Apple-höz mérten nem drága, korrekt telefon, gyakorlatilag bármilyen színben vehetsz, és szerintem jól is néz ki!

Vagy ha szánsz rá többet akkor a sima 11, (ami lényegében az XR utódja) azért az a jelenlegi generációt erősíti, újabb hardver, tovább tart a szoftveres támogatottsága, és persze a dupla kamera miatt jóval jobb kép/videó rögzítés.

Innestől rajtad áll/vagy bukik hogy mégis csak megéri-e neked az iPhone, és nem próbálnál inkább meg legalább egy Huawei P30/P30 Pro-t, esetleg egy S10/S10e-t, netán egy Xiaomi Note 10-et, amik jóval olcsóbban (a 11-hez mérve) több pluszt tudnak nyújtani, és még jobban is néznek ki. :)


Üdv. BM

2020. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy fontos még a gyorsaság is. Drágaságra persze rászánok többet is ha kell. Nagyságban mondjuk igazából mindegy végül is.
2020. febr. 9. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 4-es szériától a 7-esig minden verzió megvolt. Most Huawei Mate 20-ra cseréltem és soha többé nem kell Apple, túlárazott és nem is tud annyit, mint a konkurens cégek csúcsmobiljai.

Emiatt nem tudom mik az igények, mennyit szánnál rá.

2020. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iphone 9 (SE utódja) de majd csak valamikor tavasszal jelenik meg.
2020. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 8 van, imádom, nem cserelném semmire.

Igaz nem volt olcsó újonnan vettem, de tökéletesen működött az elmúlt években, szuper képeket csinál, gyors, jó az aksija, és nem utolsósorban nem egy vágódeszka méret 😀

2020. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!