Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Iphone-t érdemes...

Melyik Iphone-t érdemes megvennem idén?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdés van már itt tudom, de szeretnék új válaszokat kapni. Előző telefonjaim feladták a szolgálatot, androidot semmiképpen nem veszek többet mivel sok félét használtam és mind laggolt, appjai leálltak és stb. míg az iphonennal semmi baj nem volt csak váltani akarok. Még mielőtt letámadnátok, hogy menőzni akarok iphonnal, nos az előzőek az indokaim miért is döntök ios mellett. Ha kell akkor gyűjtök rá sok pénzt csak legyen végre egy gyors és szép kinézetű mobilom. Nektek milyen van éppen, melyiket tudnám évekig használni gond nélkül? A következőkre használnám: Sok puzzle játékra, sok zenére,fotó készítésre (éjszakai képek jók legyenek), mérete igazából mindegy, tárhelye nagy legyen. 22l.Tippeket és válaszokat előre is köszönöm.

2020. febr. 10. 22:02
 1/4 Morzsi007 ***** válasza:
Mennyit áldoznál a készülékre? Én megvárnám az SE 2-nek nevezett új telefont. Most fogják bemutatni április környékén. Ha minden igaz belseje az iphone 11, külseje meg, mint a 8-as. Szóval gyors lesz, szép lesz, támogatott még vagy 5 évig legalább és nem lesz olyan drága, mint a 11 vagy 11 pro.
2020. febr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogadok, hogy ilyen 20-30 ezres Androidot használtál, vagy valami noname márkát.

Normális márkák normális telefonjai (értsd: 60 ezer fölött) nem laggolnak.

2020. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most jelenleg iphone11-et használok ( saját pénzből vettem, mielőtt valaki kötekedne ) én személy szerint nagyon-nagyon szeretem, teljesen megvagyok elégedve vele, gyönyörű képeket csinál éjszaka is. Csak ajánlani tudom, de nyilván nem olcsó. Előtte iphone 8+ - om volt, azt is nagyon szertettem és 2 évig használtam semmi hibája nem volt soha, egyszer sem volt szervizben, új készülék vásárlása miatt adtam el. Szerintem megéri rákölteni a pénzt. 22L
2020. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, én az XS-t ajánlanám. ugye 1 éves, de hát az tudjuk egy iphone-nál nem nagy idő. És míg az iphone 11 (64gb) 280k, addig az XS, pl. a turbadon 210k. És azért az XS-nek oled kijelzője van, az volt tavaly ugye a csúcsmodell. A 11-es meg a tavalyi XR, szóval inkább maradnék az XS-nél.
2020. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!