Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2020ban Iphone XS? Megéri...

2020ban Iphone XS? Megéri 6S-ről vàltani?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő.


Szerintem 6S-ben az a szuper, hogy nem kell óvni, ha totál lezúzod is csak 3 ezer hozzá Kínából egy előlap LCD-vel, ugyanennyi egy készülékház is hozzá, itthon is 5 ezer alatt cseréli üzlet az akksit. Közben meg még semmihez sem kevés. Fényképezéshez, videózáshoz is egész jó, meg minden alkalmazás is szépen elfut rajta. IOS 14 is lesz hozzá.

2020. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
Szerinted megéri? Egyetértek az elsővel. Az, hogy lesz-e különbség, igen. Kérdés, megér ez neked 200 000 ft-ot ? Én megvárnám a 9-et, 1 hónap múlva bemutatják.
2020. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. 196 ezerért lehet venni ott, ahol én vettem az enyémet, nem vészes. 10 ezerért már a MediaMarktban is olyan fullos védelmet (tok+üvegfólia, de nem a sima) veszel hozzá, hogy a földhöz (beton) vágva sem lesz baja.
2020. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6S-ről persze, hogy megéri, az X amiről nem érné meg
2020. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!