Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnál a 2 Gb ram mennyire...

Mobilnál a 2 Gb ram mennyire számít kevésnek vagy rossznak?

Figyelt kérdés

Redmi 8A telefont néztem ki.

Nem akarok sokat költeni telefonra.

Amire használnám az bkk app, egy két egyszerűbb játék utazás közben és netezés. Esetleg neten videó nézés.


Ezekre elég a 2 Gb vagy megérné + 15-20 ezerért venni egy 3-4 Gb-os telefont venni?


2020. febr. 12. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 4GB ram-os telefont vegyél ha sok évig szeretnél telefont használni. Nekem 3GB ram-os van 1 éves és belassult (Galaxy A6+). Az igényeidhez szerintem kevésbé lesz elegendő a 2 GB ram.
2020. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Legalább 4 giga ram legyen vagy több.
2020. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már második éve van 4GB-os Xiaomim és eddig semmi gondom nem volt vele, pedig elég rendesen gyűröm, sok szövegszerkesztés, Chrome lapok stb.
2020. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 Gb nagyon kevés, 2020-ban már nem szabad olyat venni, mint ahogy belső memóriájának is minimum 64 Gb- nak kellene lennie.
2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 GB, ami már használható, de nem nem árt, ha több van, 2 GB nem túl sok, a rendszer és az appok magas memóriahasználata miatt.
2020. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 3 Gb ram kell, de inkább 4. Avval biztos nem lesznek gondok. Szóval megéri egy picit többet kiadni érte.
2020. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2 GB ram manapság már tényleg nagyon kevés, alapszintű netezéshez elég, de többre ne számíts, hardverigényes felhasználáshoz pedig egyenesen bukta! 3 GB a minimum, amivel lehet valami komolyabbat kezdeni, de nem árt, ha már inkább 4 GB van egy telefonban! Ha a Redmi 8A árához hozzácsapsz még kb. 10 ezret, 46 ezernél kezdődik legolcsóbban a 3 GB rammal a Redmi Note 8T , vagy ugyanez 4 GB rammal 54 ezertől, a kategória legjobb telefonja, ami önmagában és ár-érték arányban is brutálisan jó!
2020. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább 3gb ram kell, ha alkalmazásokat és kisebb játékokat tennél rá, a 4gb azért jobb mert az még sokáig elég lesz, 2gb az inkább netezős telefon
2020. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!