Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megmarad az aktuális tartalom...

Megmarad az aktuális tartalom a programoknál? Pl jegyzettömb vagy játékok állapota?

Figyelt kérdés
Factory recovery-re készülök a telefonomon mert már olyan Android van rajta (a frissítéseknek köszönhetően mert olyan verziót kaptam amit már nehezen kezel a telefon) hogy laggol, lassú és sokszor önállóan cselekszik. leszinkronizáltam a fiókokat. Viszont van egy nagyon kedves játékom amit régóta játszom és nem szeretném elveszteni a benne elért "eredményeket". Honor 9 lite telefonról van szó
2020. febr. 12. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A factory reset legyalul mindent!

Olyan lesz a telefon mint amikor a dobozból kiveszed.

nem értek a droidhoz, de állítólag van arra mód, hogy valahogy a játék mappáját elmentsd és később visszatöltsd.

2020. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, a játék hol tárolja a mentéseit. Lokálisan, vagy a fiókhoz kapcsolva, ez általában ez utóbbi jellemző.
2020. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, elbuktam jó pár adatot. Hiába csináltam biztonsági mentést is jó pár alkalmazás odalett mert a play áruházban már nem letölthető. De a probléma sem hárult el. Maradt rajta a frissített android és ugyanolyan lassú és problémás....
2020. febr. 14. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!