Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 8 jó választás?

Xiaomi Redmi Note 8 jó választás?

Figyelt kérdés
60-70 ezer Forintos kategóriában ezt találtam a legoptimálisabbnak, mivel tud 4K videót, jó üzemidőt írnak, full hd+ kijelző, üveg ház stb. Tudom, hogy a 8T-be van NFC is, és alig drágább, de annak nagyobb az alsó kávája, meg nem olyan szépen fénylik a hátlapja a kék színű változatnál, már pedig nálam ez is nagyon fontos. Az a kék hátlap nagyon tetszik a fénytöréssel a Redmi Note 8-nál. Esetleg más ilyen telefon? A Mi A3 amit néztem még, szinte ugyanezt tudja, csak Stock androidos, de annak csak HD+ kijelzője van, viszont Amoled.

2020. febr. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Hidd el jobb az ips az amolednél. Amoleddel sok a baj, és túlszaturáltak a színek. A Redmi Note 8 tökéletes választás a 8T után.
2020. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
66%
Ez ostobaság, nem jobb az Amolednél az ips, deee a Redmi 8 tényleg jó választás az amoled témától elvonatkoztatva!
2020. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek van előnye is, hátránya is! Az IPS-hez képest az Amoled előnyei, hogy sokkal élénkebbek a színek, de energiatakarékosabb is, egyrészt a technológiája miatt, másrészt mivel egyesével lehet rajta fel-le kapcsolni a pixeleket. Ugyanakkor az Amolednél a beégés (szellemkép) veszélye is fennáll, ami az IPS-nél nem!

Szóval a nagyobb felbontású és megbízhatóbb kijelző, valamint a gyorsabb LTE-bitráta miatt én mindenképp a Redmi Note 8-at választanám, azon kívül teljesen azonos hardver és kamera van az Mi A3-ban is! Jó, mondjuk a szelfikamera csak nagyobb felbontású, de ugyanolyan képminőségű, és az akksiban lévő 30 mAh plusz is annyira jelentéktelen többlet, hogy szinte alig lehet észrevenni üzemidőben, talán pár perc a különbség!

Szóval összeségében szerintem 60 ezer Ft alatt a Redmi Note 8 vagy 8T a létező legjobb telefon, 70 ezer alatt viszont már akad pár komoly konkurens, de nem hiánytalanul, szóval mindenesetre nagyon jót néztél ki, ne vacillálj, vedd meg!

2020. febr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Időközben még felmerült bennem a Mi 9 lite is, ami 10-15 ezerrel drágább a Redmi Note 8-nál, de már lényegében mindent tud, amit tudni kell. Szerintetek inkább az, vagy maradjon ez? Most már tényleg a kettő közül el fog dőlni. :D

2020. febr. 15. 08:47
 5/5 anonim válasza:

A 8T-ben nincs értesítéjelző LED, a sima 8-ban van. Nekem Redmi Note 8 van, imádom. Gördülékeny, gyors, kiváló grafika, hangminőség is tökéletes. Az akkumulátora lehetne egy kicsit erősebb. Előtte a kistesója volt meg nekem, a Redmi Note 4, az 4100 mAh-s akkumulátor kapott, a Note 8 csak 4000 mAh-set. Pedig magától értetődik, hogy az utóbbinak kellene a nagyobb akkumulátor, már csak a sokkal nagyobb kijelző miatt is.

Ha egész nap nyomkodom, egy napot kibír, de estefelé már nagyon alacsonyon van. De itt tényleg szó szerint értem az egész nap nyomkodomot, kevés megszakításokkal.

Szerintem nagyon jó választás összességében.

2020. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!