Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A havi fizetésetek mekkora...

A havi fizetésetek mekkora részét adnátok ki mobiltelefonra?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
15%, maximum.
2020. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fizetésemtől függ. Ha 150 ezret keresek akkor is kigyűjtök egy 250 ezres telefonra, vagy megveszem hitelre. Ha meg 500 ezret keresek, akkor sem veszek 250 ezer forintnál többért, mert feleslges.
2020. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek kettessel. A jelenlegi telefonom majdnem egy havi fizetésembe került (385 ezer forint), de nem kellett rá elköltenem egy egész havi fizetést, egyrészt mert a régit el tudtam adni 200 ezerért, másrészt egy-két hónapig célzottan félreraktam egy kis pénzt, mert tudtam, hogy telefonta akarok venni.
2020. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Max. 10.000 forintot.


Van céges, a privát meg melóban tilos.

2020. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
ėn 100000ft alatt szeretek telefont venni.
2020. febr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mostani telefonom kb az akkora aktuális fizetésem 50%-ába került.
2020. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen a fizumtól teszem függővé a dolgot! Bár nem keresem meg a havi 200 ezret, de olcsón élek, pár hónap alatt össze tudok spórolni rá 120 ezret, az még reális ár, illetve ha hirtelen új kéne megint, 60 ezret akkor sem lenne gond azonnal előszedni!
2020. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MikeS13 válasza:

Max 40-50 ezerért vennék mobilt, sajnálok rá többet kiadni, mert amire használom, azt ez is tudja. Telefonálok vele, játszom rajta, fotózom kb ennyi.

Kb. a fizetésem 20%-a, de nem számolgatom.

Meg ha összetörik vagy ellopják nem akkora gáz.

Egyik ismerősömnek ellopták a 60 ezer forintos fülhallgatóját. Nem is tudtam, hogy árulnak ennyiért. Miből volt? Aranyból? Vicc.

2020. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugy 15%-at. Nem keresek rosszul, de ismerem magam, nem erdemes draga telefont vennem, mert ugysem mukincskent fogok bannj vele. Hasznalati targy, es biztos, hogy serulni fog. Plusz semmi olyanra nem hasznalom, ami indokolna a magas arat. Jatszani nem szoktam rajta, fotozni sem esztetika miatt, hanem hogy "elmentsek" ezt-azt, meg ugy alapvetoen csak kommunikaciora hasznalom.
2020. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!