Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami tapasztalat ezzel...

Valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már elég régóta szeretnék egy megbízható bluetooth-os fülhallgatót! Régebben kaptam egy Tws i7et hát valami borzalmas volt és elég rövid időn belül el is romlott. Most azonban a Huawei freebuds lite fülhallgaton gondolkozok elég rég óta! Van valakinek személyes tapasztalata vele kapcsolatban? (Huawei telefonom van)

Vagy valami ajánlás a számomra?



2020. febr. 17. 22:14
 1/3 csobyzoli ***** válasza:
JBL TUNE 500 BT. Gyönyörű hangja van, mikrofon van benne és akár 2 készülékhez is tud egyszerre csatlakozni.
2020. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Freebuds egy nagyon jó választás! Biztos hogy jó szolgálatot fog tenni számodra. De ha olcsóbban megszeretnéd úszni és mégis minőségi darabot keresel akkor én azt tudom mondani hogy a Xiaomi Airdots és Airdots Basic is egészen minőségi, és persze olcsó.
2020. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. febr. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!