Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Benneteket nem zavar a hogy a...

Benneteket nem zavar a hogy a telefon lassan akkora mint régebben egy tablett?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung Galaxy A50 telefont és azt hittem megszokom de nem tudom. Ezen viszem reggel be a kávét. Rva nagy.
2020. febr. 19. 07:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Minket nem zavar. Te vetted.
2020. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem zavar. Amíg zsebben kényelmesen elfér nincs gond. Ezek a 6-7 colosak pont jók.
2020. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Ajánlanám helyette a "butatelefont"! Ez a fajta nem okos, nem nagy, nincs rajta internet, nem színes, szagos, hangos, sőt kávéd szervírozására sem alkalmas, DE kicsi és telefonálni lehet vele.
2020. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is A50-em van, de a méret a legkisebb gondom vele. Ez mondjuk még úgy ahogy elfér a kantáros nadrágom elsőzsebében, de A70-et már nem vettem volna meg,az már nekem is nagy.
2020. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az A50 még belefér, de tényleg nagy (legalábbis nekem)
2020. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Kis telón gyötrődés netezni tehát valamit valamiért.vagy pedig ott a butafon ahogy fentebb is írták,telefonálásra az is megteszi.
2020. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyílván netezni is szeretnék, de tényleg nem egy tepsivel. Azért többet telefonálok vagy van a zsebemben mint netezek.
2020. febr. 19. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is A50-em van, engem nem zavar a mérete. Régebben volt egy 5,5"-os telefonom, nagy kávákkal és az csak 4 mm-el volt kisebb az A50-nél, ami ugye 6,4"-es. Mondanom sem kell, mennyivel kényelmesebb ezt használni, mint a régebbi telefonomat és ez is ugyanúgy elfér a zsebemben, mint ahogy az elfért.
2020. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Azért többet telefonálok vagy van a zsebemben mint netezek."


Így érthető, hogy nem kell neked nagy telefon.. Manapság a telefonálás/SMS csak mellékfunkciója a telefonnak. Ha nem lenne az a pár ember aki mindneképp sima telefonon akar elérni nem is lenne már szükség csak mobilnetre. Nekem gyakorlatilag 1-2 telefonhívásom van havonta, többi az interneten történő általában szöveges kommunikáció (messenger, skype, viber, hangouts), néha-néha hang/video hívás az említett szolgáltatásokkal.

2020. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga, engem például sosem zavart egy okostelefon mérete, sőt, online filmnézéshez a minél nagyobb kijelző még inkább előnyösebb is! Tabletet nem akarok, mert nem mindegyikben van sim kártya foglalat, sokkal gyengébb hardver és kamera, és ha ugyanazt a telefon is tudja, akkor meg minek 2 eszköz...?

32/F , Samsung Galaxy A70

2020. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!