Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Három telefon között vacillálok és nehéz a döntés, nem tudom melyik lenne jobb választás. Xiaomi redmi note 8T/Huawei P30 lite/Samsung galaxy A40 ezek a befutók. A xiaomi telefonról rengeteg jót hallottam, viszont nincs benne kijelző led fény amit hiányolnék,de lehet hogy hozzá tudnék szokni. Bár ahogy hallottam a samsungban sincs, az a három közül a legkevésbé esélyes igazából. Legfőképp a huawei és a xiaomi van versenyben.

Ami nekem fontos lenne egy telfonban az a tárhely, hogy tudjak alkalmazásokat leszedni rá(nem feltétlenül játékokat) játszani nem nagyon játszanék rajta. Emellett főként netezésre telefonálásra használnám. Nem bánom ha jó a kamera, de amúgy nem vagyok egy nagy fotós. A led fény meg amiatt lenne hasznos, hogy munka telefon is lenne ezért ha keresnek és nem veszem észre jó lenne ha értesülnék róla és nem kellene nézeget em hogy kerestek-e, ha nem volt nálam épp 5 percig a telefon. Szóval az igények igazából nem olyan nagyok. Tudna nekem valaki segíteni, tapasztalatot mondani, esetleg okosságot? Köszi!


2020. febr. 21. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Okosság: túlgondolod. Nincsenek túl nagy igényeid (ami jó), veheted akármelyiket.
2020. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem A50-em van az mindegyiknél jobb innen. Én azt vennék.
2020. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az A50-ről is jókat hallottam, viszont sajnos nincs most keretem rá, hogy teljes áron vegyek telefont,mindenképp részletfizetésre venném, viszont az A50 az 25 ezer ft kezdőrészlettel tudnám csak részletre venni, ami most szintén nem megoldható :/ a többi az 0 ft-os kezdőrészletre lenne.
2020. febr. 21. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Redmi Note 8T-t venném, grafikus chipje erősebb a Huawei-énél, a Samsungéval kb. 1 szinten van, viszont processzor, akksi, videózási képességek, ár, és ár-érték arany szempontjából is abszolút a legjobb!
2020. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a Note 8T-t venném!
2020. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Asszony A40-ében télleg nincs LED fény. Ha ez fontos, akk ne ezt :)
2020. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, végül mindenhol a 8t-t ajánlották, szóval emellett döntöttem. A led fény hiányát meg majd valahogy megszokom :)
2020. febr. 24. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!