Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20e vagy...

FizzySunflower kérdése:

Samsung Galaxy A20e vagy Iphone 11?

Figyelt kérdés

Jelenleg a két telefon között gondolkodok.

Most megtudnám venni a Galaxy A20e-t vagy várjak még és amikor több pénzem lesz vegyem meg az iphone 11-et?

Érveket is ha mondtok mindkettő mellé azt megköszönném. :)



2020. febr. 21. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

"Samsung Galaxy A20e vagy Iphone 11?"

Nekem ebből az jön le, hogy a kettő közül kéne valamelyik, ezért nyilván össze kell őket hasonlítani, hogy melyik lenne jobb... de legyen igazad. :)

2020. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha kell valami jobb most, akkor vegyél egy használtat! Azt fél év múlva meg eladod kb 10 ezer mínusszal, aztán utána jó leszel a szifonra.
2020. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

akkor gyüjhetsz még ha csak a20e re van pénz

mert a 11 nem olcsó

2020. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy azóta megoldódott e, de annyi a kérdés, hogy mire van szükséged. Ha neked néha egy két pillanatatot megörökíteni kell, meg alap social oldalalkat használni elég az a20e. De ha profi fotókat akarsz csinálni, komolyabb munkára kell, akkor az a20e nem elég. Viszont nem értem, hogy egy eléggé olcsó telefon és az egyik csúcsmodell között akarsz választani. Ha az előbb leírtak közé esel,azaz szükséges lenne jó fotókra,de nem igényled a magas szintet,

és az alap Insta görgetésen túl használod,de nem komoly dolgokra, akkor valami középkategóriásat inkább. Ha csak ilyen alap dolgokra kell, akkor teljesen fölösleges az Iphone. Bár ha lényeg, hogy vilogj vele, akkor természetesen az lesz a befutó, mert egy a20e-nek nem túl nagy a vonzereje.

2020. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!