Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az nagy baj mikor a telón...

Az nagy baj mikor a telón átláccódik a menü? Miért

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Sokkal nagyobb baj za, hogy nem TUCC helyesen írni.
2020. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmmm... a láthatatlan menünek semmi értelme sincs. Láttál már láthatatlan menüt?
2020. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy rémlik, volt itt délután ilyen kérdés, ugyanezzel az ocsmány bunkó szóval.

Még válaszoltak is benne, a kijelző beégésével kapcsolatban. De minta eltűnt volna, talán épp ezért törölték?

Meg volt egy másik, ostobán megfogalmazott kérdés, azt is törölték, mielőtt írtam volna rá.

Töröljék hát ezt is!

2020. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy a helyesírás nagyon messze áll tőled! ÁTLÁTSZÓDIK

Amúgy erről nekem inkább az az app jutott eszembe, amikor a menüben az ikonok mögött mindig a kamera aktuális képe látható, mint ha átlátszó lenne a telefon "Átlátszó élő háttérkép"

2020. febr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!