Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném be méretni az el...

Szeretném be méretni az el veszett telómat! De nincs meg az IMEI száma mert elhagytam a papirokat! Van e ilyen program amivel lehet ilyent csinálni? Linket kérek hogy le tudjam szedni! És csak a saját számomat tudom hátha úgy is be lehet keresni?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 14:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
igen, rajta is van a gépeden. parancssorból kell indítani: format c:
2010. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltatótol vetted a mobilt, akkor az ő rendszerükben is benne van az imei száma. Ha bemész hozzájuk bemutatod nekik a személyidet, akkor szerintem megadják a mobil imei számát.
2010. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A saját telefonszámod nem lényeg, nincs köze a telefonhoz, úgyhogy arra ne apellálj. Hívd fel a szolgáltatót, hogy mit tanácsol.
2010. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris: TE ilyet nem tudsz csinálni, legfeljebb a szolgáltató. Szép is lenne, ha boldog-boldöogtalan tudná, hogy ki hol van...

Másodszor: aki megtalálta/ellopta a telefonodat általában kicsit okosabb mint te, és a kártyádat azonnal kidobja a kukába. Onnantól kezdve aztán kereshet a szolgáltató a számod alapján...

2010. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

ez bűncselekmény!!!!!!!!!!4

az imei cim elváltoztatása !!!!

2010. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

XD

Előző: az IMEI a mobil fizikai címe te nagyon hülye! azt nem tudod megváltoztatni mert bele van égetve!

2010. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Phoney ***** válasza:

15:55

Régen elég sok telefon volt, amibe NEM VOLT beégetve sem az "IMEI szám", sem az "eredeti IMEI szám", mindkettőt meg lehetett változtatni, pl Nokiákban. Ma nem tudom hogy megy, de gondolom vannak még ilyenek.


Kérdező: őszintén, mivel akarod azonosítani a telefont, a színével?:D Kénytelen leszel megkérdezni a szolgáltatót, milyen IMEI-számmal adták ki azt a telefont. Ja és bemérni is csak ők tudják. Ha akarják.

2010. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a hülye????Ha ennyire szőke vagy,akkor nézz utánna.

Imei hova van beleégetve?a firmwareba?

2010. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elöször is örülök hogy irtatok mindnyájan! A pálya az hogy akkor mi a fenét csináljak ilyenkor? Tiltsam le magát a készüléket?,mert ugye ezt is lehet ,vagy hivjam fel a szolgáltatot !?am a telomnak volt imei száma de elveszett a papir ..
2010. júl. 24. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:

A telefont le tudod tiltani IMEI alapján. A szolgáltató nem fog nyomozást indítani, abban biztos lehetsz. Jelentheted a rendőrségen a lopást - sokat ők sem fognak vele foglalkozni. A számot természetesen kapcsoltasd ki, legalábbis a hívásokat le tudod tiltani az ügyfélszolgálaton, legalább számlát nem csinálnak.

És az IMEI szám átírható...

2010. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!