Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készülékek tudják a...

Melyik készülékek tudják a gyors Töltést?

Figyelt kérdés
Melyik telefonok tudják a gyors töltést

2020. márc. 1. 11:49
 1/7 anonim válasza:
Az én Huawei-em 25 perc alatt teljesen feltöltődik, nem tudom, hogy az gyorsnak számít-e
2020. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most soroljuk fel mind a többszáz típust?


Utána tudsz nézni, de egyébként már a kb. 4 éves alsó-közép kategóriás telefonok nagy része is tudt.

2020. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

OnePlus 7 dash

OnePlus 7 Pro - Warp charge

2020. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Melyik telefonok tudják a gyors töltést"

Jellemzően azok, amelyikbe a gyártó beépítette, és feltüntette azt a tulajdonságai között.

Ezt praktikus módon te is le tudod ellenőrizni, egyszerűen el kell olvasnod a leírását.

Ha valami okból ez nem sikerülne, kérj meg rá valakit, hogy tegye meg helyetted.

Sok sikert.

2020. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
ráadásul gyorstöltésből is van már többféle.jobb ha te magad nézel utána.
2020. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért írtad le kétszer ugyanazt? Elsőre is érthető a kérdés!

Amúgy a legtöbb mai telefon már tudja, nem csak a legdrágábbak, az alsó-középkategóriában is több ilyen típus van (50-60 ezer Ft környékén)! Rengeteg ilyen telefon van, lehetetlen mind felsorolni őket!

Tudtommal 10 W még normál sebesség, 15 W-tól beszélhetünk gyorstöltésről, és 50 W a csúcs, egyelőre, de már fejlesztés alatt van a Huawei-től 55 W és a Xiaomi-tól 100 W is! Minél erősebb, annál gyorsabban tölt!

Nekem például Samsung Galaxy A70 van, 4500 mAh Li-Ion akksi, 25 W gyorstöltővel, ami a gyakorlatban 3 percenként 5%-ot jelent. Vagyis 0-100% teljes töltés 1 órát venne igénybe, de sose merítem le teljesen, és max. 80% környékéig szoktam tölteni, az akksi kímélése érdekében!

2020. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ennek fuss neki még1szer :)

2020. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!