Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új iPhonera váltottam és...

Új iPhonera váltottam és ismerőseimnek rosszul jelenik meg az iMessage üzenet. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha írok az ismerőseimnek, akikkel eddig beszéltem iMessagen, azt írja ki hogy ismeretlen személy, lehetséges személy: és oda írja a nevem. Ha hozzáadjak a kontaktomhoz sem olvassza egyben. Mit kell átállítanom, hogy újra a nevem alatt jelenjen meg az üzenet az ismerősöknek ?

2020. márc. 6. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Vehetnél valami rendes telefont...
2020. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csoróó 1-es még szonierikszon T10-essel rendel herbált - csak az a baj, hogy utána jön ide.


Jó kérdés...

másik emaillel vagy bejelentkezve az új iPhoneono iMessage-be?

Mert úgy tűnik, hogy az ismerőseidnél nem egyértelműen azonosítja a telefon, hogy te te vagy.

A Beállíátok - Üzenetek szekcióban nézz körül

A Küldés és fogadás részben mi van? Hány vím van, melyik van bepipálva?

Alább van az Új beszélgetés indítása itt melyik van bepipálva? itt kellene átállítani arra ami el van mentva az ismerősöknél szerintem

2020. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszadónak, ez volt a probléma :D
2020. márc. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!