Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás mobil egyenleg...

Feltöltőkártyás mobil egyenlegéből lehet vásárolni, s ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy plusz telefonszámom, amit még élteben tartok, mert néha jól jön (bizonyos embereket nem szeretném a rendes számomról hívni...).

Évente feltöltöm, de mivel igazából csak nagyon keveset telefonálok róla, az egyenlege egyre több...


Fel lehet azt másra is használni, mint telefonálásra???


És még annyi, hogy régifajta klasszikus mobiltelefon és nem okostelefon, szóval nem lehet rajta csak úgy netezgetni, meg alkalmazásokat letöltögetni. És az alkalmazásokhoz amúgy sem értek, a másik telefonom is még a régi...


Szóval kérdésem, hogy így, mint szimpla mobil, az egyenlegéből tudok bármit vásárolni, befizetni???


(Régen volt pl egy honlap, ahol volt kisebb összegű tagdíj. A hobbim kapcsán én is tag voltam, és annak a havidíját lehetett telefon egyenlegéből fizetni, csak a mobilszámot kellett valahova beírni meg talán visszaigazolni, na szóval nagyon egyszerű volt. De később ingyenessé tették. Tudtok valami ehhez hasonló megoldású lehetőséget, vagy bármi ötlete lenne valakinek?

Köszi előre is!



2020. márc. 7. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

ezek a rosszlányok...


autópálya matrica, parkolás, szerencsejáték, dailmar kávé, ncore premium, play/appstore áruházból alkalmazás, előfizetés, könyv, film stb stb stb

2020. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ki a rosszlány? Csak mert fenttartok egy másik számot, hogy nem zaklathasson bárki az állandómon?! Ne már, mi rossz van ebben?


Jó és pl ha szerencsejáték... Lottószelvény vehető belőle? És hogyan kell azt kivitelezni???? Igazából köszi a tippeket, bár ahogy nézem mind olyan felesleges dolog, amire nem költenék. Esetleg néha lottóra beruháznék.


Mást is tudnátok még ajánlani? :) (Én komolyan annyira nem értek ehhez.... De már unom, hogy annyi pénzem áll egyenlegként ott...)

2020. márc. 7. 10:46
 3/14 Szirty ***** válasza:
41%

"...bár ahogy nézem mind olyan felesleges dolog, amire nem költenék. Esetleg néha lottóra beruháznék."


Na az összes közül az a legfeleslegesebb.

Autópálya e-matricát pl. úgy vehetsz ahogy az illetékes web oldalon azt leírják...

Pl. Telekom: [link]

2020. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"ahogy nézem mind olyan felesleges dolog, amire nem költenék."

Légy kreatív.

Nem névreszóló.

2020. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3#! Autópálya matricát minek??? Elment az eszed? Ennyi erővel a kukába is dobhatnám a pénzem!

A linket viszont kösz, erről nem tudtam! Ott van, hogy mit lehet még venni egyenlegből. Hát nagyon gáz a kínálat, tényleg csupa felesleges haszontalanság, amire nincs szükség!


Tényleg csak a lottó esélyes. Bár nem lottózom, de néha eszembe jut, hogy meg kéne próbálkozni vele. Azt hiszem, ha nem jön más és egyben hasznos egyenleg elköltési lehetőség, akkor egyszer ellottózom az egészet.

2020. márc. 8. 10:05
 6/14 A kérdező kommentje:

Vonatjegyet vagy BKK jegyet sem lehet domino egyenlegből venni? Ezt esetleg tudja valaki???

DE AZ FONTOS, HOGY NEM AZ OKOSTELEFONOS NEM TUDOM MILYEN ALKALMÁZÁSON KERESZTÜL TÖRTÉNŐ VÁSÁRLÁS ÉRDEKEL!!! (Ilyen van, erről tudok. De olyat a telefonomon nem lehet kivitelezni.)

Hanem valami hagyományos valami SMS-en keresztüli megoldás kéne. Google szerint volt valami ilyen, de nem igazán látom át. Létezik még???

2020. márc. 8. 10:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne kiabálj.

Még mindig nem érted a lényeget. Az egyenlegből vásárlásra - ahogyan azt már megállapítottad korábban - a válaszoló által adott linkben lévő listában szereplő lehetőségek közül választhatsz.

De nem muszáj magadnak vásárolni.

Érdeklődj a környezetedben, kinek lehet szüksége, pl. autópálya matricára.

Ha megvan az embered, már csak azt kell összehozni, hogy a neki szükséges matricát te vedd meg neki, az árát meg ő adja neked.

[link]

Nem is kell az sem, hogy akár egy városban legyetek.

Felhív, sms-ben vásárolsz, elküldöd a kódot, az árát meg vagy utalja, vagy valami. Ez már részletkérdés. Ne kelljen már mindent a szádba rágni.

Ahogy mondtam, légy kreatív.

2020. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Szirty ***** válasza:
35%

"3#! Autópálya matricát minek???"


Azért, hogy a fizetős utakat használhasd.


"Elment az eszed?"


Nem.


"Ennyi erővel a kukába is dobhatnám a pénzem!"


Oda dobod ahova akarod.

2020. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon degenerált vagy! Nem is csodálom, hogy 17%-on állsz csak!

"Azért, hogy a fizetős utakat használhasd."

Figyelj! Tudod autópálya matrica kizárólag annak kell, aki autóval közlekedik, azon belül is annak, aki autópályán. Rajtuk kívül senki másnak!

Voltam már olyan csoportos buszos utazáson, ahol a csoport vette meg a matricát a busznak. Tehát ha pl most ilyenen vennék részt, akkor lehetne az, hogy én veszem meg a kártyámról, és nekem dobják össze a többiek. Ám jelenleg semmi ilyenen nem fogok a közeljövőben részt venni, tehát higgyétek már el, hogy rohadtul gáz, hogy ennyire kampányoltok annak a vacak matricának! Ti nem tudtok létezni autó meg autópályamatrica nélkül??? Nem csodálom, hogy olyan túlsúlyos a többség hazánkban, két lépést nem tudtok autó nélkül megtenni! Minden gondolatotok az autó körül forog!


(Ha meg mástól akarnám, hogy adjon pénzt én meg megveszem neki a kártyámról, valószínű nem tenné ingyen... Cserébe nyilván várna érte némi "kedvezményt", szóval hagyjuk a kreativitást!)

2020. márc. 8. 17:30
 10/14 Szirty ***** válasza:
35%

"Nagyon degenerált vagy!"


Köszönöm a kedves szavakat! Igazán megérdemeltem! :)


"Figyelj! Tudod autópálya matrica kizárólag annak kell, aki autóval közlekedik"


Én olyat írtam volna ami ennek a nyilvánvaló dolognak ellent mond?


Az meg hogy Te nem közlekedsz autópályán mint autóvezető a te dolgod. Semmi olyan információt nem közöltél amiből erre vagy ennek ellenkezőjére lehetett volna következtetni így a felháborodásod indokolatlan.


Továbbá (én degenerált) szeretném újra megjegyezni, hogy az e-matrica vásárlása egy példa volt. Ezt jelenti a "pl." rövidítés ami talán elkerülte a figyelmed...


Emlékeztetnélek arra is, hogy a kérdésed így szól: "Feltöltőkártyás mobil egyenlegéből lehet vásárolni, s ha igen hogyan?"

A válaszom erre a kérdésre irányult...

2020. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!