Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás mobil egyenleg...

Feltöltőkártyás mobil egyenlegéből lehet vásárolni, s ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy plusz telefonszámom, amit még élteben tartok, mert néha jól jön (bizonyos embereket nem szeretném a rendes számomról hívni...).

Évente feltöltöm, de mivel igazából csak nagyon keveset telefonálok róla, az egyenlege egyre több...


Fel lehet azt másra is használni, mint telefonálásra???


És még annyi, hogy régifajta klasszikus mobiltelefon és nem okostelefon, szóval nem lehet rajta csak úgy netezgetni, meg alkalmazásokat letöltögetni. És az alkalmazásokhoz amúgy sem értek, a másik telefonom is még a régi...


Szóval kérdésem, hogy így, mint szimpla mobil, az egyenlegéből tudok bármit vásárolni, befizetni???


(Régen volt pl egy honlap, ahol volt kisebb összegű tagdíj. A hobbim kapcsán én is tag voltam, és annak a havidíját lehetett telefon egyenlegéből fizetni, csak a mobilszámot kellett valahova beírni meg talán visszaigazolni, na szóval nagyon egyszerű volt. De később ingyenessé tették. Tudtok valami ehhez hasonló megoldású lehetőséget, vagy bármi ötlete lenne valakinek?

Köszi előre is!



2020. márc. 7. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg rajta maradt pár ezer forint az egyik sim-en, amit már nem használtam, megvártam azt az időt, ami után már nem lehet feltölteni sem, hogy majd visszaigényeljem az összeget. Most kitöltöttem a Telekom oldalán a visszaigényléses oldalt, erre kiírja, hogy nem létező telefonszám. Persze hogy nem létezik, mert megszűnt. Ilyenkor mi van vajon?
2020. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na közben kiderült, hogy jól számoltam, csak a rendszer még nem érte utol magát, pár napon belül vissza tudom igényelni.
2020. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, én úgy tudtam, a fel nem használt egyenleg, ha nem lett időben utótöltve, akkor elvész. Ezek szerint változott valami, vagy eleve rosszul tudtam?
2020. jún. 7. 03:56
 14/14 anonim ***** válasza:

Soha nem is veszett el, csak nem hangoztatják a cégek, hogy lehet ezzel élni.

Telekomnál itt:

[link]

Vodafone-nál így kell:

[link]

2020. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!