Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megnézni hogy hova...

Hol tudom megnézni hogy hova regisztrálram a gmaillemmel?

Figyelt kérdés
Van egy gmailem és azt szeretném megnézni milyen allalmazásokra vagyok regisztrálva ezzel az email címmel. Hol lehet ezt?

2020. márc. 9. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Azt neked kell tudnod.
2020. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
2020. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Persze ha tényleg az alkalmazásokra vagy kíváncsi és nem weboldalakra mint pl ez az oldal.


Az alkalmazásokat ott megjeleníti, a weboldalakat vagy olyan alkalmazásokat amibe email cím megadásával és nem google fiókkal regisztráltál azt nem, hisz közvetlen kapcsolat nincs.

2020. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

végignézed honnan kaptál regisztrációról emailt

ha törölted őket, akkor talán a böngésződ adhat támpontot ha elmentetted a jelszavakat, mert a belépési név sok esetben az email cím - vagy nem...

2020. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi eddig a válaszokat 😃 weboldalakat valahogy nem lehet megnezni hogy hova regisztraltam?
2020. márc. 10. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:

nem lehet. miért is lehetne megnézni?

csinálj egy szűrőt ami leszűri a leveleidet keresőszavak alapján regisztráció meg hasonlókra szűrj.

de az összeset úgysem fogod megtalálni, csomó oldalra regeltem már én is ahol nem is küldtek mailt.

nem fogod tudni az összes oldalt visszakeresni.

de miért érdekel? te vagy az email cserélős kérdező? ha igen, tarts meg a régi fiókodat IS!

csinálsz egy új gmail fiókot és ehhez az eredeti fiókhoz hozzáadod a címet, vagy ezt a régi címet a máásikhoz hozzáadod

így: https://www.youtube.com/watch?v=L7rRqv0bVgE

2020. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Azóta találtál választ a problémádra? Most én is ebben a helyzetben vagyok.
2023. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Most én is ebben a helyzetben vagyok"

Te is feledékeny vagy? :D

2023. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen. Leginkább álláskeresős oldalak voltak. Ha törölném az email-fiókom, akkor törlődne ezeken a regisztráció?
2023. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hányszor kell még elmondani?

Ha törlöd az email címet, akkor semmi más nem törlődik, csak az email címed! Az összes regisztrációd amit azzal az emaillel csináltál megmarad. Sőt még használni is tudod továbbra is.

2023. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!