Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkre ment az IPhone-om! Az...

Tönkre ment az IPhone-om! Az adataimat hogyan távolítsam el a készülékről, ha nem tudom bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tönkre ment a telefonom (IPhone készülék) javíthatatlan állapotba került, nem tudom bekapcsolni sem. Elvittem megjavíttatni, de nem fűztek hozzá sok reményt. VISZONT!

Minden adatom rajta van a készüléken. Képek, dokumentumok, jelszavak, és minden más fontos dolog. Még mielőtt beadnám valahova alkatrésznek, szeretném ezeket a fontos dolgokat eltávolítani az eszközről, de ugye nem tudom bekapcsolni. Van egy másik Iphone készülékem, annak segítségével be tudok lépni az ICloudomba, számítógépen. Ilyenkor mi a teendő? Elég, ha lecsatlakoztatom a rossz készüléket az ICloudomról, és minden személyes adatom biztonságban lesz? Ezzel a lépéssel a telefonra letöltött alkalmazások is eltűnnek, a felhasználókkal és a jelszavakkal együtt?

(Nem igazán értek hozzá)

Kétségbeesetten várom a segítséget!

KÖSZÖNÖM!



2020. márc. 9. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha volt kód beállítva akkor nem fognak tudni hozzáférni sehogyan.

Melyik iPhone?

Ha ujjlenyomatolvasós akkor nem fognak tudni az alkatrészekkel sem csinálni semmit, mert az olvasó és az alaplap egymáshoz van párosítva gyárilat - pont azért, hogy ne lehessen csereberélni és ne lehessen kinyitni más olvasóval.

2020. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Iphone 8Plus.

Ujjlenyomatolvasós, volt rajta kód is.

Köszönöm a választ!

2020. márc. 10. 01:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Adataid, jelszavaid, az összes telefonon lévő dokumentum szinkronizálásra kerültek az iCloud-ba?

Aggodalmadat teljesen megértem egyébként, hasonló helyzetben én is aggódnék rendesen. Az adatok kóddal vannak védve, ráadásul titkosítva is vannak, nehéz elképzelni, hogy egy bármilyen rossz készülékkel valaki nekiáll bíbelődni, hogy adatokat nyerjen vissza róla, egyébként magánembernek ez - szerintem - szinte lehetetlen.

2020. márc. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy minden szinkronizálásra került. De ha jól sejtem, akkor igen.
2020. márc. 10. 10:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Add le elektronikai hulladéknak. A lőtéri kutyát ne fogja érdekelni a te fotóid meg adataid, simán bezúzzák majd a készüléket és kinyerik belőle a nyersanyagokat. Senki nem fog bíbelődni azzal, hogy kiszedje az adatokat.

Miért gondolja magát mindenki ilyen fontosnak?!

2020. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is nyugtalanítana, szóval megértem. Alapból titkosítva vannak, elég erős módon, nem kell aggódni.
2020. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint ha nem tudnám hogy védve vannak a készüléken az adatok akkor nyugtalanítana.
2020. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2020 van.. Sokminden megtörtént már, és sokan pórul is jártak így. Itt nem arró van szó, hogy fontosnak érzem magam-e vagy sem.. Az elővigyázatosság lenne most az elsődleges célom.. De ha fontosnak is érezném magam, neked az miért lenne baj?..
2020. márc. 10. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Szétkap, szétzúz, hulladékként lead. Probléma megoldva.
2020. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

iPhone szervizben is meg tudják csinálni, amikor az ügyfél adatmentést kér egy nem működő telefonról és tegyük fel, nem sérült a tartalom.

Fognak egy új alaplapot, átcserélik az EEPROM és flash memóriákat, utána működik. Youtube-on láttam, de szakmailag nem nagy kaland, TV-szervizben is megcsinálunk hasonlókat, megoldható.

Akinek fontos az adata és nem ért hozzá, kalapács kezeléséhez talán csak ért?

2020. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!