Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be ázot a telefonom, nem...

Be ázot a telefonom, nem tudom be kapcsolni. Ha hajszárítóval ki szárítom akkor majd fog menni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizesen megpróbáltad bekapcsolni? Akkor nem sok jót jósolok neki! Nem szabad próbálkozni sem vele vizesen, előbb szét kellett volna szedni, száradni hagyni (a hajszárítózásról megoszlanak a vélemények, esetleg nem meleggel, messzebbről fújhatod vele). És ha teljesen kiszáradt, ami akár napokig eltart, akkor összerakhatod és bekapcsolhatod.

De ha vizesen bekapcsoltad, akkor kisülhetett. Az enyém is így végezte egy hetes korában :S A saját káromon tanultam meg.

2010. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemfog
2010. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rizsbe kell rakni.
2010. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyszer fürdés közben telefonáltam és beleejtettem a telefont a vízbe. Gondolhatod mit éreztem (akkor vettem D900-ast 80 ezerért). Egyből megpróbáltam bekapcsolni, de nem sikerült. Másnapra úgy ahogy megszáradt, akkor sikerült, viszont a c gomb (törlés) már nem működött, ennyi lett a baja. Én meg megtanultam profin SMS-t küldeni.
2010. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!