Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilom ( Lenovo )...

Androidos mobilom ( Lenovo ) Minden hívásnál kiírja a képernyóre, hogy "Hívástovábbítás be, feltételesen! " Normális dolog ez, vagy valami beállítási hiba?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem ezt a kiírást. Most szeretnék váltani telefont, de ha minden Androidos ilyen hülyeséget ír ki, akkor iPonra váltok. Köszi, ha válaszol valaki

#telefon #Android #kiírás a képernyőre
2020. márc. 13. 18:06
 1/9 anonim válasza:
A beállítások között nézd meg, ha zavar ott esetleg ki lehet kapcsolni. De ha mégsem, akkor keresd fel a boltot, vagy a szolgáltatót, ők tudnak segíteni. Egyébként nem, nem normális, ha alapból ezt írja egy androidos telefon.
2020. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Átnéztem, a beállításokban még csak utalás sincs, híváskor megjelenő üzenetről. Az előző telóm agy iPhone 5 soha nem írt ki semmit sem...Marad a Lenovo, vagy egy szervizben megkérdezem.

Köszi a választ.

2020. márc. 13. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ki írja lenovom hogy feltételes hívás átírányitás engedélyezve.

De ha zavar kérdezd meg szolgáltatót.

2020. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Feltételes hívásátirányítás engedélyezve


A telefonod arról tájékoztat, hogy ha a hívott fél atirányítja a hívást, akkor a készüléked ugyanúgy engedni fogja a hívást (van olyan, hogy letilthatod ezt, vagyis amint átirányítást észlel a telefonod, bontja a vonalat.)

2020. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Felhívtam a szolgáltatót, aki azt mondta, hogy ez normális működés "idősebb " telefonoknál, amelyeket 4G s hálózaton akarnak működtatni, de a készülék nem nem tudja a 4 G-t.

Nagy kő esett le a szivemről, hogy ezt végre megtudtam. Köszi, aki írt, így végig tudtam vinni a kérdést.

2020. márc. 13. 20:08
 6/9 A kérdező kommentje:

Mivel megnyugtattak, vásároltam egy Huawei P 30 at, gondolva, hogy ez egy modern készülék, már nem fog felesleges üzeneteket kiírni nekem. Tévedtem, mert beüzemelés után, bármiféle telefonhívásra kiírja, hogy : " 1. sim Hívástovábbítás aktív" És ez az üzenet nem a képernyő része, hanem utólag, a képernyőtől eltérő stílusban íródik ki a képernyőre. Megkérdeztem a szolgáltatót ( Telecom ), de erre már nem tudott magyarázatot adni. ( az nem magyarázat, hogy 2 simes a készülék) Ha valaki segít megfejteni, megköszönöm neki.

Tulképp az a kérdés, hogy egy telefonra minek kiírni, hogy telefonál, amikor tudom hogy én hívok.

2020. ápr. 11. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálad szerintem a telefonnal van gond, nekem ilyet nem ír ki, pedig dualsimes és szintén Huawei. (P20 Pro)

Esetleg kérdezz rá a Huawei ügyfélszolgálatánál:

[link]

Jobb alsó sarok.

2020. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Újfent telefonáltam a szolgáltatónak, aki nem tudta mire vélni a kiírást, de azt mondta, hogy átállítja a vonalamat 4G re, és újraindítás után remélhetőleg meg fog szűnni a kiírás. Megtörtént a móka, és most már nem ír ki semmit a telefonom, csak hív ahogy kell....
2020. okt. 7. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csupán a Telekomál van, és nem rendellenesség, nem kell tőle félni.
2020. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!