Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonon hogyan...

Samsung telefonon hogyan tudom azt megcsinálni, hogy villogjon egy pici led ha kaptam értesítést?

Figyelt kérdés

Megint a Huaweiről áttelepúlt kérdező vagyok.


ott ügye villog ha kaptam értesítést, samsungon nem, csak a vaku ha beállítom.


5 éves Huawei.

Mostani telefonom meg egy Samsung a10.

Esetleg huawei billentyűzetet át lehet valahogy tölteni? Itt mondatkezdésnél nem tesz egyből nagy betűt , meg olyan furcsa, azt is vagy 3 hónapig "szoktam".


2020. márc. 13. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2020. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1 Ezt valószínűleg a kérdező is megtalálta, hiszen a vaku villog, ahogy írta.


Ha jól tudom, az A10-en nincs értesítési led, így aztán villogni se tud.


Billentyűzetet meg olyat töltesz le, amilyet akarsz. SwiftKey pl elég jól testreszabható.

2020. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

"Samsung telefonon hogyan tudom azt megcsinálni, hogy villogjon egy pici led ha kaptam értesítést?"


Be kellene építeni egy ledet ehhez a feladathoz.


"Itt mondatkezdésnél nem tesz egyből nagy betűt , meg olyan furcsa, azt is vagy 3 hónapig "szoktam"."


Általános iskolában tanítják.

2020. márc. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ziher, hogy be lehet állítani a mondatkezdő nagybetűt, Huawein ki lehetett kapcsolni (engem zavart).
2020. márc. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Átalakitod a herdvert, beepitesz egy ledet.. atirod a telefon szoftveret es kesz is
2020. márc. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Zzzoli ***** válasza:
52%

Allways on display, a samukon így láthatod az értesítéseket.

Az A10-ben nem biztos hogy van gyárilag, ezt most meg nem mondom, de tudsz rátenni apk-t. Viszont nyugalmi helyzetben jobban fog merülni az akku.

2020. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt látta, hogy csak a vakut tudja beállítani, akkor miért teszi fel a kérdést? Nem egyértelmű hogy akkor A10-en nincs ilyen led? xD
2020. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. Még egy olajcserének sem állok neki, nem fogok ilyeneket csinálni , gondolom oka volt, hogy ezt a lehetöséget kihagyta a gyártó. Telefon használata után ha itthon vagyok mindig megmosom a kezem, ezért volt jó a Huawei, mert ha nem villogott nem nyúltam hozzá. Nem állítom be a vakut, hogy villogjon , külön öröm számomra, hogy alig merűl eme telefon, másik egy éjszaka alatt úgy, hogy hozzá nem értem 10%-ot csökkent, ez meg csak 1%-ot.
2020. márc. 14. 10:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem régebbi Samsungom van, de azon be lehet állítani a kisegítő lehetőségeknél, hogy ha olvasatlan értesítés van, x percenként jelezzen. Sosem értettem, miért spórolják ki ezt a filléres és hasznos alkatrészt. Biztos ilyen apró bosszantásokkal akarják a drágább modellek felé terelni a vásárlókat... Egyébként én sem nyúlok otthon kézzel a telefonhoz, hacsak nem elkerülhetetlen.
2020. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azon nincs led. Alternatívának viszont itt van ez az alkalmazás: Notification Light / LED S20, S10 - aodNotify
2020. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!