Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 2016 telefon...

Samsung Galaxy A3 2016 telefon nem akar ''bekapcsolni'', hogyan lehetne feloldani?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a telefonom nem merült le, kb. 70%-on volt, utána töltőre tettem, hogy hátha az történt, és úgy sem kapcsol be. Hosszan is nyomtam a bekapcsoló, illetve home gombot, de semmi. Nem értek telefonokhoz és semmi baj nem volt eddig vele, nem is ejtettem le sokszor, főleg nem úgy, hogy betörjön, mert vigyázok a telefonokra. Arra gondoltam még, hogy talán valami olyan gomb kombinációt nyomtam, ami lezárja a telefont és csak úgy lehet újra feloldani. Előre is köszi a válaszokat!

2020. márc. 14. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Töltést veszi?

Recovery működik? (hangerő fel + home gomb + bekapcsológomb egyszerre)

2020. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A recovery nem megy, azt tegnap próbáltam. Pont egy 20 perce sikerült megoldjam az egészet.

(bekapcsoló gomb + hangerő le)

Meg is lepődtem, mert a hangerőt véletlen nyomtam le, de legalább bekapcsolt és valamiért 0%-on volt, ami érdekes, mivel kb. 70%-on lehetett, amikor nem tudtam bekapcsolni. Köszi azért, hogy érdeklődtél, de inkább nem törlöm, hanem kint hagyom ezt a kérdést, hátha valakinek lesz egy ugyan ilyen problémája.

Mégegyszer köszi.

2020. márc. 15. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm, fura. Működik rendesen? Mert így elvileg safe mode-ba lépett be, legalábbis oda kellett volna.
2020. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ugyan úgy működik, mint eddig.
2020. márc. 15. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát jó. :D
2020. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!