Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Badoo prémium muszáj fizetni?

Badoo prémium muszáj fizetni?

Figyelt kérdés
3 napja vagyok fent tegnap óta nem engedi megnézni hogy kinek tetszem csak ha fizetek.. egyik barátnőm is fent van az oldalon ő nála is így volt aztán pár nap és újra engedte neki megnézni úgy hogy nem fizetett semmit. Ez hogy lehet? Nem komoly szándékkal vagyok ott csak érdekel ez hogy is van 😅
2020. márc. 18. 10:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaha engedni fogja hogy megnézzem őket ingyen vagy húzzak a francba onnan?😄
2020. márc. 18. 10:48
 2/3 Mr. V. ***** válasza:

Ha jól emlékszem (durván 1 éve) talán 1 hét után vagy amikor törölni akarod magad, ajánl fel egy olyat, hogy 1 napot ad, de nem vagyok benne biztos. Még az is lehet, hogy 1 hetet akar adni, de kizárólag úgy, ha megadod a bankkártya számod... "elvileg" nem vonnak le, de ezzel előfizettél és ha nem mondod le, az 1 hét után vonják majd. Én nem adtam meg, töröltem.

2 hét alatt nulla válasz, aki népszerű (csini), annak írni sem lehet, így ingyenesen az oldal sz...rt sem ér, ilyen "lehúzós" előfizetéssel pedig eleve rossz érzése van az embernek, hogy "kap ingyen 1 hetet, de azért adja meg a bankkártyája számát"... ha ingyen van, milyen alapon kérik el???


Szóval jobban jársz, ha csak nézelődsz rajta, vagy inkább menekülsz.

2020. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább a menekülő utat választom 😅 De ezért köszönöm a válaszod:)
2020. márc. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!