Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok az alábbi kategóriában?

Figyelt kérdés

100 ezer forint körüli összegre gondoltam, de amennyiben szükséges 150 ezer forintig ki tudom tolni a keretet.


Az igényeim az alábbiak:

- magas üzemidő,

- tűrhető minőségű kamera,

- megfelelő támogatás (hosszabb távra tervezek a készülékkel, kb. 3 évre).


Más igényem nem igazán van, nyilván előny az is, ha gyors, amennyire lehetséges ebben az árkategóriában.



2020. márc. 18. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a xiaomi mi note 9 pro-t, pár hónap múlva itthon is lesz, 5020 -as akksija lesz...

[link]

2020. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik, de nem tudom mennyi ideig bírja még a jelenlegi készülékem, mert haldoklik benne az aksi. :/
2020. márc. 18. 11:28
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Sony Z5-ről (850€) váltottam Honor 8X-re (250€), majd Huawei P30 Lite-ra (225€). Egyik legjobb döntés volt, amit ezen a téren hozhattam az igényeimhez viszonyítva, hogy elengedtem a Sonyt és kipróbáltam a Huawei vonalat.


Több, mint egy évig használtam a Honort, az egyetlen amit fel tudok hozni ellene a picit gyenge kamera, de mindig helytállt, mind strapálás, mind üzemidő terén. A Huawei specifikációkban nagyjából ugyanott van, csak jóval nagyobb megapixel számú kamerával, ami nem mérvadó, de sokkal szebb képeket készít.


A 60-70 ezer forintos ár belefér a keretedbe, de az ár-érték arány tényleg nagyon kielégítő. Engem teljesen kiszolgál (magánélet-munka-vállalkozás), nem tervezek pár éven belül váltani.

2020. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!