Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a gyorstölté...

Miért nem működik a gyorstöltés funkció a Samsung Galaxy S7 telefonomon?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam, hogy van rajta, aztán megkerestem és kiderült hogy egész végig be volt kapcsolva, de mégsem töltődik semmivel sem gyorsabban, mintha ne lenne bekapcsolva.
2020. márc. 18. 13:59
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
100%

Mert szükséges hozzá egy nem szabvány töltő, ami nem csak 5V-ot ad ki, hanem akár 12V-ot is.

Ezek a töltők általában ha utángyártott, akkor narancssárga USB csatlakozóval rendelkeznek.


Fontos hozzá egy olyan kábel, ami támogatja ezt a nagy teljesítményű töltést is.

Egy ismerősnél is csak lassan töltött egy ideig egy más típusú telefon, mire kiderült, hogy 1 szál szakadt volt és a készülék nem tudott kommunikálni a töltővel, hogy kapcsoljon nagyobb fokozatra, így a szokásos 5V 1A töltőáramot kapta csak.


Tehát lehet kábel probléma is, lehet hogy a töltő nem tudja (ez rá van írva, ha tudja).

2020. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wow, nem számítottam ilyen válaszra. Köszi!
2020. márc. 19. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!