Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megváltoztatni...

Hogy tudom megváltoztatni Messengeren a profilképemet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furán hangzik, de nincs ott az a kék kör és a ceruza, mint régen, mikor rákattintok a profilomra. Már mindent megpróbáltam, de egyszerűen nem jó. Facebook nélkül használom. Másnak is ilyen, vagy csak nálam romlott el valami? Köszönöm a segítséget, és kérlek titeket a “bárcsak nekem is ilyen problémáim lennének” típusú válaszokat ne írjatok!

2020. márc. 18. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy ez egyszerű hiba, vagy lehet, hogy az Fb így lép azok ellen, akik még mindig Fb nélkül használják a Messengert. (A funkció néhány hónapja meg lett szüntetve)

Számítógépről esetleg próbáld meg.

Újra ne telepítsd, mert nem fogod tudni használni többet Fb nélkül.


(Személyes megjegyzés: én inkább arra gyanakodok, hogy ez direkt van, egyfajta "funkció-megvonás" néven...)

2020. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom próbálni laptopon is, de nekem is úgy tűnik, hogy ez már direkt van így. Csak nem értem miért. Ez csak egy profilkép. :(
2020. márc. 18. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

"Csak nem értem miért. Ez csak egy profilkép. :("


21. század van. Itt már a felhasználók adatai a legértékesebbek...és így próbálják kisajtolni belőled.

2020. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😌
2020. márc. 19. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2020. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért mert a facebooknak sokkal jobban megéri ha te a messengert és a facebookot is telepíted, ezt így is próbálják elérni, az a funkció is megszünt ugye hogy lehet csak messengered is
2020. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!