Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a majomfej logó az...

Mit jelent a majomfej logó az Applenél?

Figyelt kérdés
Előlapot kellett cserélni és akkor tűnt fel, hogy a fehér részen egy kék vonallal nyomtatott majomfej van, de a másikon nincs. Ez mit jelent?

2020. márc. 19. 13:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ez segít egy Iphone 6 készülékről van szó.
2020. márc. 19. 13:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy a telefonod nem Apple, hanem Ape.


Valaki rárakta, nem jelent semmit. Eredetileg nincs rajta ilyen.

2020. márc. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimplán nem gyári előlapot tettek rá neked hanem egy olcsóbb, nem eredetit... Ha ezt neked nem mondták a szervizelés előtt, akkor tűzz vissza a "blokk/számlával" együtt a "szervízbe"!
2020. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem egy Iphone-t, de az alaplapja tönkrement, vettem egy másikat, az meg törött. Fontos adatok nem voltak rajta, úgyhogy mindegy volt, a "régit" meghagytam alkatrésznek. És a kijelzőcserénél tűnt fel, nem zavart csak érdekelt.
2020. márc. 21. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!