Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fókuszál a telefonom?

Miért nem fókuszál a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy A40-em, pár hete kezdődött, hogy a képek széle nagyon homályos volt, de annyira nem törődtem vele, viszont mostmár semennyire nem akar fókuszálni. Ha akarok egyet fényképezni, akkor a fókuszálás idejéig éles a kép, viszont amikor végez akkor átmegy homályosba. Próbáltam letörölni a kamerát vizes ronggyal, hátha koszos, frissítettem az androidot, hátha valami ilyen baja van. De ugyan olyan. Mi lehet a baj?

2020. márc. 19. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ez egy telefon nem pedig egy fényképezőgép és amúgy se egy komoly eszközről van szó
2020. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük.


Ennyi erővel ha egy suzuki swift motorja szétmegy és nem indul el, akkor szarjuk le azt is, mert nem egy komoly autóról van szó.

2020. márc. 19. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem egy fényképezőgép, még jó lenne ha tudnék vele képeket csinálni.
2020. márc. 19. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok teljesen normálisak egy telefon kameránál, semmi baja nincs.
2020. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te valami nagyon elfogult lenéző fényképezőgép*uzi idióta lehetsz... már bocsáss meg.
2020. márc. 19. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs fényképezőgépem, nekem Samsung Galaxy S9 van a barátomnak meg Huawei Nova 5t, egyikkel se lehet teljesen tökéletes képet készíteni számítógépről megnézve rosszak a fényviszonyok vagy pedig élettelen a kép.
2020. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, de most nem ez a lényeg, hanem hogy ha le akarok fényképezni mondjuk egy papírt az iskolában, akkor nem tudom megtenni, mivel homályos az egész. Ha természetképeket akarnék csinálni, akkor vennék normális kamerát. De most arra keresek megoldást, hogy miért lett ilyen a telefonom kamerája.
2020. márc. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!