Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy applikációt keresek...

Egy applikációt keresek androidos telefonra, ami kitud szövegeket nyomtatni a saját kézírásommal. Mi a neve ennek az appnak?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy ilyen appot amibe be kellet írnom,hogy hogyan írok egyes betűket és a saját kézírásommal ki tudtam nyomatni egy teljes szöveget.

2020. márc. 22. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lusta vagy írni?
2020. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elégé lusta,meg holnapra kell leadjak egy 2 oldalas fogalmazást.Gépen tudok viszonylag gyorsan és helyesen írni.Leírnám gépen, azt átrakom a telefonomra, és ezzel az alkalmazással pedig csak ki kellene nyomtassam.
2020. márc. 22. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok most kapásból mondani hogy Wordon használj betűstílusokat.
2020. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az én ronda írásomra nincsen betűtípus. De azért köszi! :D
2020. márc. 22. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
A kérdés kiírása óta teliírhattál volna 20 oldalt is. Ha lassan írsz (ahogy alsóban tanították) akkor jobban lerajzolhatod a betűket.
2020. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,a jó tanácsot. Már leírtam de attól függetlenül kellene az applikáció. Amúgy meg az app nevét kértem és nem azt, hogy kioktassanak.Tudom a dolgom, és hogy azt, hogyan kellene megcsinálnom.Miért baj az ha keresem a könnyebbik utat, és nem szívok a nehezebbikkel?Tehát sajnos az emberek ilyenek. Keresik a másikban a szálkát, saját magukban nem veszi észre a gerendát...
2020. márc. 22. 21:32
 7/7 anonim válasza:
CsChannel-nek van egy olyan sorozata h "erre is képes egy okostelefon" vagy valami ilyesmi és valamelyik részében benne van ez az app keresd meg
2020. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!