Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan aktiválhatom a Vodafone...

Hogyan aktiválhatom a Vodafone ingyen-netjét? (3*5gb a járványhelyzet miatt)

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán szoktam egy régi, csak netes feltöltős kártyámra netet vásárolni, mikor utazom valahová.

Ezt a Vodafone weboldlalán bejelentkezve teszem ilyenkor, ahol a napi, heti és havi csomagok közül szoktam az utóbbit venni 3298 ft-ért. (Nem tudom milyen csomagom van, ezt csak ezért írtam le) Most még a MyVodafone appot is letöltöttem, de az adatvásárlásnál ott is csak azt látom, milyen csomagért milyen sms-t küldjek és hány forintba kerül. De a jelenlegi ingyenes ajánlatuk sehol. Se a honlapon, sem az app-ban. Ti tudjátok mit kell tenni érte?



2020. márc. 23. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott van az appban, aktiválni kell.
2020. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nincs ott, de fenntartom a lehetőségét hogy én vagyok a láma. De nincs ott.
2020. márc. 23. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:

My Vodafone App - Jobb felső sarok 3 vonal - Adatvásárlás - Díjmentes Megújuló 5 GB Adat 3 hónapra.


"Amennyiben az Adatvásárlás menüpontban nem jelenik meg Neked a díjmentes adatopció, javasoljuk, hogy egyeztess 1270-es ügyfélszolgálatunkkal a megoldás érdekében."

2020. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt passzolom, 12 percig sem kapcsoltak ügyintézőhöz.
2020. márc. 23. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj fel Vodafon Facebook oldalára ,ott le írják hogy kell sms Ben aktiválni.
2020. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerült elintézni?
2020. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. ápr. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!