Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Mi lett a telefonommal?...

KmsRys kérdése:

SOS! Mi lett a telefonommal? Mit jelent az, hogy készülékkezelő (vagy készülékkereső? ) által zárolva?

Figyelt kérdés
Nokia 3 (android 9), le volt rakva az szobámban, véletlen ránéztem, és ezt írta ki. Meg ott volt egy sértő üzenet a képernyőn! Nem merem bekapcsolni, mit tegyek? Hard resetet nem tudok csinálni, mert muszáj lementenem róla a majdnem 48 GB-nyi fájlt! Mit tegyek? Egyátalán mi ez? Valaki más, akinek megvan ugyanaz a google fiók, ő is panaszkodik hibára.

2020. márc. 24. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sértő üzenet?

Nem lehet, hogy lopott az a telefon? :)

2020. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az én saját telefonom! Már vagy 2 éve!
2020. márc. 24. 17:44
 3/13 anonim ***** válasza:
többen használtok egy google fiókot?
2020. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen. De egyikünk se csinált semmit. Akkor ez hogy történhetett? És legfőképp mi a megoldás? A lényeg, hogy minden fájlnak kötelező megmaradnia, még akkor is, ha a mobil mehet a kukába!
2020. márc. 24. 17:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold be, próbáld rámenteni gépre a fájlokat, hard reset és normális külön gmail fiók belépés.
2020. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként rengeteg emberrel haragban vagyok, és folyton tönkre akarnak tenni engem is, meg a google fiók másik használóját is. De a jelszót senkinek se adtuk meg soha!
2020. márc. 24. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:

"ott volt egy sértő üzenet a képernyőn ... rengeteg emberrel haragban vagyok"


hát akkor téged alaposan megszivattak.... sajnálom

próbáld meg megtudni ki volt az és békülj ki vele - hátha feloldja.


csinálj magadnak saját fiókot és használj kétlépcsős azonosítást a későbbiekben.

2020. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

A szóban forgó Google-fiókba máshonnan (számítógép vagy akármi) beléptél már és módosítottad a jelszót?

Nem mondom, hogy az idegen feltétlenül járt ott, az is lehet, hogy nem ismeri a jelszavad egyáltalán.

Elképzelhető ugyanis egy másik trükk, amivel kiszúrtak veled, de nem akarok tippet adni.

2020. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos vége, újraindítottam, és magától hard resetelődött a telefon, minden képemet, screenshotomat, saját fájlomat magával rántva...


Van saját fiókom, erre a fiókra egy közös YouTube csatorna van csinálva, ezért van meg kettőnknek. A jelszót néha lecseréltük, de nem írtuk fel sehova, nem mondtuk meg senkinek, szóval nem értjük, hogy mi történhetett. Tavaj volt egy botrányom az interneten, és azóta több 100 ember gyűlöl már... Nyilván van köztük pár hacker is, volt, aki sértő e-maileket írt nekem, persze hogy ismeretlen, hiszen, csak a neten talált rám. Mindegy, azt hiszem, hogy tanultam a hibámból, illetve van egy ismerőse anyukámnak, aki meg tudja próbálni visszahozni a törlődött micro sd fájljait... Remélem, hogy ilyen többet nem fordul elő. Legalábbis egy darabig biztos nem, mert most egy időre nem is akarok okostelefont látni, ezért egy régi (nem okos) mobilt használok.

2020. márc. 24. 19:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik gépeden ott hagytad a jelszavad meg az e-mail címed, vagy valahonnan kiderítették.

Ez lopás megakadályozására van kitalálva, azért tudta magával vinni az összes adatot a telefonod.

Tipp: változtass jelszót, és havonta csinálj legalább biztonsági mentést (backupot) a telefonodról, így ha gáz lenne, az adataid vissza tudod tölteni a telefonra.

2020. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!