Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphone-t érné meg?

Melyik iphone-t érné meg?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első iphoneom, volt már Samsungom, huaweiem és ki szeretném próbálni az IOS-t is.

Ezek közül tudok választani:

-IPhone 8 plus

-Xr

-11


Melyiket érné meg a legjobban? Nem vagyok jártas ebben témában. :(

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 25. 23:42
 1/6 anonim válasza:
37%
Az XR es a 11 ilyen “csoro” embereknek a flexelos telefon.. Ha nem ez a celod, es normalis vagy akkor inkabb az iphone 8 plus. Amugy a plus szerintem nagy, regen en is androidot hasznaltam, nagy telefonrol valtottam iphone 8-ra es sokkal kenyelmesebb, pedig nincsenek kis kezeim.. Az ios sokkal jobb, nem fogod megbanni. Amugy nezd meg az Xs-t is nem sokkal dragabb mint a 8.
2020. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Rendben megnézem az xs-t is. :)
2020. márc. 26. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:

11 pro nem fé bele a keretbe? - nekem az van és nagyon szeretem

ha nem, akkor a 11!

2020. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 vagy xs
2020. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most rögtön kell választani? Nem sok idő már, és itt a 9, jobb hardverrel, de várhatóan 200 alatti árral.
2020. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mintha a pár hónappal ezelőtti magamat látnám. Én végül a 11 mellett döntöttem, hiába nekem is ez az első Iphone telefonom, de eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Én az alapján döntöttem, hogy maga az Xr nem igazán tetszett, az Xs amit meg szerettem volna, az nem volt ott, ahol vettem, ezért döntöttem a 11 mellett, na meg az eladó is ezt ajánlotta. Viszont szerintem próbáld ki mind a három telefont, ha teheted és azt válaszd, amelyik neked szimpatikusabb
2020. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!