Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Videótelefonálás magyarországi...

Videótelefonálás magyarországi családommal hogyan? (Lent. )

Figyelt kérdés

Édesanyám és nagyim egy háztartásban él. Édesanyámnak van okostelefonja és rajta egy kis internet-csomagja. Net nincs bekötve a lakásba.


Ezen keresztül WhatsApp-on hang hívással szoktunk beszélni. A video call mennyivel fogyasztana több adatot?


A másik ötletként arra gondoltam, hogy esetleg beköttetném nekik a netet és vennék nekik egy olcsó, használt laptop-ot. Így azon nagyobb képernyőn tudnánk látni egymást.


Sajnos évente max. 1-szer látjuk egymást, mert a világ másik felén élek.


Javaslatok esetleg?



2020. márc. 27. 01:04
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:

video call mennyivel fogyasztana több adatot?

Sokkal.


A másik ötletként arra gondoltam, hogy esetleg beköttetném nekik a netet és vennék nekik egy olcsó, használt laptop-ot. Így azon nagyobb képernyőn tudnánk látni egymást.

Ez az ésszerű megoldás. Akár naponta is telefonálhattok.

2020. márc. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kottesd be nekik az internetet. Nem tudom ok tudnak e fizetni vagy te megengedheted e ezt a havi kiadast. Hasznalt laptop egyszeri koltseg.

Ha mar internet van akkor okostelefonnal tudtok ingyen videotelefonalni.

Videotelefonalas sok adatot igenyel es a mobil net csomag nem biztos hogy sokra eleg.


En is nagyon messze lakom Magyarorszagtol. Szuleimnek van otthon internet, van wifi is es anyukamnak van okostelefonja. Azon beszelunk hetente egyszer, esetleg 2 szer ha az idoeltolodas ellenere ossze tudjuk egyeztetni.

2020. márc. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A WhatsApp 375000 betű másodpercenként. Ha a beszelgetesnel 1 sor annyi amennyit most írok akkor 2000 ilyen hozzászólás másodpercenként.
2020. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!