Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért zárja be a telefonom a...

Miért zárja be a telefonom a messenger chat-fejeket?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon praktikusak a chat-fejek, de nagyon gyakran bezáródnak, eltűnnek és ha jön üzenetem, nem kapom meg, egyáltalán nem jelez, már újra telepítettem de ez sem segített...úgy gondolom ez a telefonom hibája, mit tehetek?

2020. márc. 28. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kilövi a háttérből, ennek többnyire két oka lehet:

- elfogy a memória (RAM)

- agresszív RAM kezelés (rendszer kilövi)


Előbbire nem igen van megoldás, az egyetlen az lehet, hogy a beállításokban hozzáadod a listához, hogy ne lője ki a háttérben. Valahol az akku beállításoknál lesz valószínűleg.

2020. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr. V. ***** válasza:

1. Kevés a RAM, ezért a háttér-folyamatokat automatikusan bezárja a készülék.

2. Olyan "optimalizáló" programot használsz, ami a háttérprogramok kiléptetésével tartja üresen a RAM-ot.

3. A telefon beállításai között át lett állítva a háttérfolyamatok rész és amint elhagyod a programot, az bezáródik (tehát átváltasz másik programra, és a korábbi onnantól ki is lépett).


Ezek valamelyike lesz a probléma. Ha kevés a RAM-od, érdemes lite verziós programokat használni, amik kevesebb erőforrást igényelnek.

2020. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!